Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Electrify Solutions s. r. o.
Electrify Solutions s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Babín 202, 029 52 Babín (okres Námestovo). IČO firmy je 55466427. Vznikla 23. mája 2023, teda pred 3 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: elektrická inštalácia (4321). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 55466427
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Babín 202, 029 52 Babín
- Stav
- Aktívna
Je firma Electrify Solutions s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Žilina, Sro/82211/L
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2121996195
Registrácia §4, platiteľ od 1. júla 2024.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Electrify Solutions s. r. o.
- Sídlo
- Babín 202, 029 52 Babín
- IČO
- 55466427
- DIČ
- 2121996195
- IČ DPH
- SK2121996195
- Zapísaná
- Okresný súd Žilina, Sro/82211/L
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Electrify Solutions s. r. o.
- IČO
- 55466427
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Babín 202, 029 52 Babín
- Okres
- Námestovo
- Kraj
- Žilinský kraj
- Dátum vzniku
- 23. mája 2023
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4321 Elektrická inštalácia
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Žilina
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/82211/L
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Námestovo: 14 858. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 2 456. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4321) v Žilinskom kraji: 2 302. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Electrify Solutions s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4321 Elektrická inštalácia
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 8. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Štatutárny orgán
- Bc. Martin KurčinaKonateľ · od 23. mája 2023
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Electrify Solutions s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2023. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2024
- Koniec funkcie (konateľ): Ing. Jozef Kurčina
- Koniec funkcie (konateľ): Denis Kurčina
2023
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Electrify Solutions s. r. o.
- Sídlo: 202, 029 52 Babín
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Jozef Kurčina
- Konateľ: Bc. Martin Kurčina
- Konateľ: Denis Kurčina
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Žilina, Sro/82211/L.
Časté otázky o firme Electrify Solutions s. r. o.
Aké je IČO firmy Electrify Solutions s. r. o.?
IČO firmy Electrify Solutions s. r. o. je 55466427.
Kde sídli firma Electrify Solutions s. r. o.?
Sídlo firmy Electrify Solutions s. r. o. je Babín 202, 029 52 Babín, okres Námestovo, Žilinský kraj.
Čím sa zaoberá Electrify Solutions s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je elektrická inštalácia (4321). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 8.
Kedy vznikla firma Electrify Solutions s. r. o.?
Firma Electrify Solutions s. r. o. vznikla 23. mája 2023 a existuje 3 roky.
Aké je základné imanie firmy Electrify Solutions s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Electrify Solutions s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Bc. Martin Kurčina (konateľ).
Je Electrify Solutions s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. Electrify Solutions s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121996195, platiteľ od 1. júla 2024. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Electrify Solutions s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. Electrify Solutions s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Electrify Solutions s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.
Je firma Electrify Solutions s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 55466427.
Ďalšie firmy v Žilinskom kraji
- € - Arabian Business Center - Slovakia s. r. o.Žilina
- 100class s. r. o.Zubrohlava
- 100pro s. r. o.Ružomberok
- 108 s. r. o.Strečno
- 10B X7 2026 Slovakia, s. r. o.Žilina
- 111, s.r.o.Žilina
- „1192 - Zvonica"Dolný Kubín
- 123223, s. r. o.Martin
Firmy s podobnou činnosťou
- 000 s. r. o.Zemné práce
- 04 J-J s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 1000 MAJSTER s. r. o.Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
- 101 SK s. r. o.Zemné práce
- 103 Real Estate, s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 123 AZ s. r. o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 123 SERVIS s. r. o.Zemné práce
- 123 stav s.r.o.Inštalácia izolácie