Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

ELES Line s. r. o.

ELES Line s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Nálepkova 305/2, 038 54 Krpeľany (okres Martin). IČO firmy je 57349215. Vznikla 5. decembra 2025. Hlavná činnosť podľa SK NACE: oprava a údržba elektrických prístrojov (3314). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
57349215
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Nálepkova 305/2, 038 54 Krpeľany
Stav
Aktívna

Je firma ELES Line s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Žilina, Sro/89515/L

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2122678272

    Registrácia §4, platiteľ od 10. januára 2026.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
ELES Line s. r. o.
Sídlo
Nálepkova 305/2, 038 54 Krpeľany
IČO
57349215
DIČ
2122678272
IČ DPH
SK2122678272
Zapísaná
Okresný súd Žilina, Sro/89515/L
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
ELES Line s. r. o.
IČO
57349215
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Nálepkova 305/2, 038 54 Krpeľany
Okres
Martin
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
5. decembra 2025
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
3314 Oprava a údržba elektrických prístrojov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Žilina
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/89515/L
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Martin: 16 044. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 4 616. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 3314) v Žilinskom kraji: 625. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 57349215.

Čím sa zaoberá ELES Line s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

3314 Oprava a údržba elektrických prístrojov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 73. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických
  2. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  3. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  4. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  5. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  6. Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  7. Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  8. Čistiace a upratovacie služby
  9. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  10. Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  11. Vedenie účtovníctva
  12. Prípravné práce k realizácii stavby
  13. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  14. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  15. Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
Zobraziť ďalších 58 predmetov podnikania
  1. Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  2. Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
  3. Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
  4. Výroba krmív a kŕmnych zmesí
  5. Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
  6. Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov
  7. Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  8. Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
  9. Výroba koksu a rafinovaných produktov
  10. Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov
  11. Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov
  12. Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
  13. Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov
  14. Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  15. Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  16. Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  17. Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  18. Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  19. Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
  20. Výroba zdravotníckych pomôcok
  21. Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
  22. Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  23. Záložne
  24. Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva
  25. Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva
  26. Prevádzka malých plavidiel
  27. Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  28. Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  29. Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  30. Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  31. Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  32. Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  33. Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  34. Verejné obstarávanie
  35. Finančný lízing
  36. Faktoring a forfaiting
  37. Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu
  38. Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  39. Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  40. Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  41. Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  42. Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  43. Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií
  44. Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
  45. Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  46. Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení
  47. Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  48. Prevádzkovanie jaslí
  49. Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
  50. Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu
  51. Prevádzkovanie vodnej záchrannej služby
  52. Poskytovanie sociálnych služieb
  53. Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  54. Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  55. Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  56. Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  57. Poskytovanie služieb osobného charakteru
  58. Pravidelná kontrola detského ihriska

Štatutárny orgán

  • Lukáš SajdákKonateľ · od 5. decembra 2025

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy ELES Line s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2025. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2025

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: ELES Line s. r. o.
    • Sídlo: Nálepkova 305/2, 038 54 Krpeľany
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Lukáš Sajdák

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Žilina, Sro/89515/L.

Časté otázky o firme ELES Line s. r. o.

Aké je IČO firmy ELES Line s. r. o.?

IČO firmy ELES Line s. r. o. je 57349215.

Kde sídli firma ELES Line s. r. o.?

Sídlo firmy ELES Line s. r. o. je Nálepkova 305/2, 038 54 Krpeľany, okres Martin, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá ELES Line s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je oprava a údržba elektrických prístrojov (3314). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 73.

Kedy vznikla firma ELES Line s. r. o.?

Firma ELES Line s. r. o. vznikla 5. decembra 2025.

Aké je základné imanie firmy ELES Line s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy ELES Line s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Lukáš Sajdák (konateľ).

Je ELES Line s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. ELES Line s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2122678272, platiteľ od 10. januára 2026. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je ELES Line s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. ELES Line s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma ELES Line s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma ELES Line s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 57349215.

Ďalšie subjekty na rovnakej adrese

Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.

Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 22. 10. 2026.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou