Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Elvira Sharafeeva

Elvira Sharafeeva je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Galvaniho 19032/37A, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov (okres Bratislava II). IČO firmy je 57187185. Vznikla 1. októbra 2025, teda pred 1 rokom. Hlavná činnosť podľa SK NACE: kadernícke a holičské služby (9621). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
57187185
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Galvaniho 19032/37A, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
Stav
Aktívna

Je firma Elvira Sharafeeva spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Bratislava, 110-358426

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Elvira Sharafeeva
Sídlo
Galvaniho 19032/37A, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČO
57187185
Zapísaná
Okresný úrad Bratislava, 110-358426
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Elvira Sharafeeva
IČO
57187185
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Galvaniho 19032/37A, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
Okres
Bratislava II
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
1. októbra 2025
Hlavná činnosť (SK NACE)
9621 Kadernícke a holičské služby
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Bratislava
Spisová značka / číslo registrácie
110-358426
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava II: 45 697. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 15 394. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9621) v Bratislavskom kraji: 1 528. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 57187185.

Čím sa zaoberá Elvira Sharafeeva

Hlavná činnosť · SK NACE

9621 Kadernícke a holičské služby

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 6. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Kozmetické služby
  2. Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  3. Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  4. Poskytovanie služieb osobného charakteru
  5. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  6. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Štatutárny orgán

  • Elvira SharafeevaPodnikateľ · od 1. októbra 2025

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Elvira Sharafeeva

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2025. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2025

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Elvira Sharafeeva
    • Sídlo: Galvaniho 19032/37A, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
    • Podnikateľ: Elvira Sharafeeva

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Bratislava, 110-358426.

Časté otázky o firme Elvira Sharafeeva

Aké je IČO firmy Elvira Sharafeeva?

IČO firmy Elvira Sharafeeva je 57187185.

Kde sídli firma Elvira Sharafeeva?

Sídlo firmy Elvira Sharafeeva je Galvaniho 19032/37A, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Elvira Sharafeeva?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je kadernícke a holičské služby (9621). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 6.

Kedy vznikla firma Elvira Sharafeeva?

Firma Elvira Sharafeeva vznikla 1. októbra 2025 a existuje 1 rok.

Kto je štatutárom firmy Elvira Sharafeeva?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Elvira Sharafeeva (podnikateľ).

Je Elvira Sharafeeva platiteľom DPH?

Nie. Elvira Sharafeeva nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Elvira Sharafeeva daňovým dlžníkom?

Nie. Elvira Sharafeeva nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Elvira Sharafeeva názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Elvira Sharafeeva aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 57187185.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou