Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Elvis Vukić

Elvis Vukić je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Tomášikova 12573/50E, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto (okres Bratislava III). IČO firmy je 55710590. Vznikla 5. apríla 2024, teda pred 2 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: administratívne a pomocné činnosti (8210). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
55710590
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Tomášikova 12573/50E, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Stav
Aktívna

Je firma Elvis Vukić spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Bratislava, 110-332110

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Elvis Vukić
Sídlo
Tomášikova 12573/50E, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
IČO
55710590
Zapísaná
Okresný úrad Bratislava, 110-332110
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Elvis Vukić
IČO
55710590
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Tomášikova 12573/50E, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Okres
Bratislava III
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
5. apríla 2024
Hlavná činnosť (SK NACE)
8210 Administratívne a pomocné činnosti
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Bratislava
Spisová značka / číslo registrácie
110-332110
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava III: 41 986. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 16 326. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8210) v Bratislavskom kraji: 7 299. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Elvis Vukić

Hlavná činnosť · SK NACE

8210 Administratívne a pomocné činnosti

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 14. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  2. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  3. Prípravné práce k realizácii stavby
  4. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  5. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  6. Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  7. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  8. Vedenie účtovníctva
  9. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  10. Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  11. Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  12. Poskytovanie služieb osobného charakteru
  13. Čistiace a upratovacie služby
  14. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Štatutárny orgán

  • Elvis VukićPodnikateľ · od 5. apríla 2024

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Elvis Vukić

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2024. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2024

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Elvis Vukić
    • Sídlo: Tomášikova 12573/50E, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
    • Podnikateľ: Elvis Vukić

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Bratislava, 110-332110.

Časté otázky o firme Elvis Vukić

Aké je IČO firmy Elvis Vukić?

IČO firmy Elvis Vukić je 55710590.

Kde sídli firma Elvis Vukić?

Sídlo firmy Elvis Vukić je Tomášikova 12573/50E, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Elvis Vukić?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je administratívne a pomocné činnosti (8210). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 14.

Kedy vznikla firma Elvis Vukić?

Firma Elvis Vukić vznikla 5. apríla 2024 a existuje 2 roky.

Kto je štatutárom firmy Elvis Vukić?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Elvis Vukić (podnikateľ).

Je Elvis Vukić platiteľom DPH?

Nie. Elvis Vukić nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Elvis Vukić daňovým dlžníkom?

Nie. Elvis Vukić nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Elvis Vukić názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Elvis Vukić aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 55710590.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou