Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
ENDURO KLUB DEBRAĎ
ENDURO KLUB DEBRAĎ je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Debraď 176, 044 23 Debraď (okres Košice - okolie). IČO firmy je 42326290. Vznikla 22. januára 2014, teda pred 12 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti športových klubov (9312). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 42326290
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Sídlo
- Debraď 176, 044 23 Debraď
- Stav
- Aktívna
Je firma ENDURO KLUB DEBRAĎ spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
MV SR, VVS/1-900/90-42950
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- ENDURO KLUB DEBRAĎ
- Sídlo
- Debraď 176, 044 23 Debraď
- IČO
- 42326290
- Zapísaná
- MV SR, VVS/1-900/90-42950
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- ENDURO KLUB DEBRAĎ
- IČO
- 42326290
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Sídlo
- Debraď 176, 044 23 Debraď
- Okres
- Košice - okolie
- Kraj
- Košický kraj
- Dátum vzniku
- 22. januára 2014
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 9312 Činnosti športových klubov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Zdrojový register
- Register občianskych združení
- Registrový súd / úrad
- MV SR
- Spisová značka / číslo registrácie
- VVS/1-900/90-42950
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Košice - okolie: 13 486. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 1 019. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9312) v Košickom kraji: 1 758. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 42326290.
Čím sa zaoberá ENDURO KLUB DEBRAĎ
Hlavná činnosť · SK NACE
9312 Činnosti športových klubov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- camping, caravan, motorizmus
História firmy ENDURO KLUB DEBRAĎ
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2014. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2014
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: ENDURO KLUB DEBRAĎ
- Sídlo: 176, 044 23 Debraď
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-42950.
Časté otázky o firme ENDURO KLUB DEBRAĎ
Aké je IČO firmy ENDURO KLUB DEBRAĎ?
IČO firmy ENDURO KLUB DEBRAĎ je 42326290.
Kde sídli firma ENDURO KLUB DEBRAĎ?
Sídlo firmy ENDURO KLUB DEBRAĎ je Debraď 176, 044 23 Debraď, okres Košice - okolie, Košický kraj.
Čím sa zaoberá ENDURO KLUB DEBRAĎ?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti športových klubov (9312). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma ENDURO KLUB DEBRAĎ?
Firma ENDURO KLUB DEBRAĎ vznikla 22. januára 2014 a existuje 12 rokov.
Je ENDURO KLUB DEBRAĎ platiteľom DPH?
Nie. ENDURO KLUB DEBRAĎ nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je ENDURO KLUB DEBRAĎ daňovým dlžníkom?
Nie. ENDURO KLUB DEBRAĎ nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma ENDURO KLUB DEBRAĎ názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo.
Je firma ENDURO KLUB DEBRAĎ aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 42326290.
Ďalšie firmy v Košickom kraji
- $OKOLOV V.B s. r. o.Čečejovce
- 000 s. r. o.Košice - mestská časť Juh
- 00’s ART WAVEKošice - mestská časť Sever
- 098 Services s. r. o.Slovenské Nové Mesto
- 099 s. r. o.Trebišov
- 0db Works s.r.o.Čečejovce
- 0xAD2020, s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto
- 1000 MEDIA TRADE s.r.o. v likvidáciiKošice - mestská časť Juh
Firmy s podobnou činnosťou
- 0100 Conferences, s.r.o.Prevádzka športových zariadení
- 10th SFG ODA015 BERNOLÁKOVOČinnosti športových klubov
- 123 Hokej sport Sk, s. r. o.Činnosti fitnes centier
- 1970, s.r.o.Zábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n.
- 1. ABC NitraČinnosti športových klubov
- 1. AHC Zlaté MoravceČinnosti športových klubov
- 1. Atletický klub HumennéČinnosti športových klubov
- 1. Basket klub dievčat MichalovceČinnosti športových klubov