Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

ESSENS SLOVAKIA, s.r.o.

ESSENS SLOVAKIA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Do Stošky 576, 010 04 Žilina (okres Žilina). IČO firmy je 46307559. Vznikla 16. augusta 2011, teda pred 15 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
46307559
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Do Stošky 576, 010 04 Žilina
Stav
Aktívna

Je firma ESSENS SLOVAKIA, s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Žilina, Sro/55192/L

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2023319496

    Registrácia §4, platiteľ od 16. novembra 2011.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
ESSENS SLOVAKIA, s.r.o.
Sídlo
Do Stošky 576, 010 04 Žilina
IČO
46307559
DIČ
2023319496
IČ DPH
SK2023319496
Zapísaná
Okresný súd Žilina, Sro/55192/L
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
ESSENS SLOVAKIA, s.r.o.
IČO
46307559
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Do Stošky 576, 010 04 Žilina
Okres
Žilina
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
16. augusta 2011
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Žilina
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/55192/L
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Žilina: 35 406. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 13 489. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4712) v Žilinskom kraji: 6 476. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 46307559.

Čím sa zaoberá ESSENS SLOVAKIA, s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 17. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  2. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  3. sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  4. sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  5. činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  6. prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  7. prenájom hnuteľných vecí
  8. vedenie účtovníctva
  9. administratívne služby
  10. nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  11. nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
  12. skladovanie
  13. čistiace a upratovacie služby
  14. organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  15. reklamné a marketingové služby
Zobraziť ďalších 2 predmetov podnikania
  1. vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  2. uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Štatutárny orgán

  • Daniela JarabicováKonateľ · od 16. augusta 2011

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy ESSENS SLOVAKIA, s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2011. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2017

    • Koniec funkcie (konateľ): Andrea Chrastinová
  2. 2011

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: ESSENS SLOVAKIA, s.r.o.
    • Sídlo: Do Stošky 576, 010 04 Žilina
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Andrea Chrastinová
    • Konateľ: Daniela Jarabicová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Žilina, Sro/55192/L.

Časté otázky o firme ESSENS SLOVAKIA, s.r.o.

Aké je IČO firmy ESSENS SLOVAKIA, s.r.o.?

IČO firmy ESSENS SLOVAKIA, s.r.o. je 46307559.

Kde sídli firma ESSENS SLOVAKIA, s.r.o.?

Sídlo firmy ESSENS SLOVAKIA, s.r.o. je Do Stošky 576, 010 04 Žilina, okres Žilina, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá ESSENS SLOVAKIA, s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 17.

Kedy vznikla firma ESSENS SLOVAKIA, s.r.o.?

Firma ESSENS SLOVAKIA, s.r.o. vznikla 16. augusta 2011 a existuje 15 rokov.

Aké je základné imanie firmy ESSENS SLOVAKIA, s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy ESSENS SLOVAKIA, s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Daniela Jarabicová (konateľ).

Je ESSENS SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. ESSENS SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023319496, platiteľ od 16. novembra 2011. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je ESSENS SLOVAKIA, s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. ESSENS SLOVAKIA, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma ESSENS SLOVAKIA, s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.

Je firma ESSENS SLOVAKIA, s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 46307559.

Ďalšie subjekty na rovnakej adrese

Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.

Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 22. 10. 2026.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou