Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
EU Technology s.r.o.
EU Technology s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Heydukova 1, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto (okres Bratislava I). IČO firmy je 46793364. Vznikla 14. augusta 2012, teda pred 14 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (6310). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 46793364
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Heydukova 1, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Stav
- Aktívna
Je firma EU Technology s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/112304/B
Platiteľ DPH
Nie — vymazaný z registra DPH 18. novembra 2021
Vymazaný z dôvodu porušenia povinností podľa zoznamu Finančnej správy.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Áno — 339 281,73 €
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- EU Technology s.r.o.
- Sídlo
- Heydukova 1, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- IČO
- 46793364
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/112304/B
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- EU Technology s.r.o.
- IČO
- 46793364
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Heydukova 1, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Okres
- Bratislava I
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 14. augusta 2012
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6310 Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/112304/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava I: 35 597. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 19 793. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6310) v Bratislavskom kraji: 3 007. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá EU Technology s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
6310 Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 16. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií
- výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
- počítačové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
- prieskum trhu a verejnej mienky
- fotografické služby
- ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
Zobraziť ďalších 1 predmetov podnikania
- projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
Štatutárny orgán
- Zoltán HodúrKonateľ · od 8. júla 2019
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy EU Technology s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2012. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2019
- Koniec funkcie (konateľ): Michal Haluška
- Konateľ: Zoltán Hodúr
2016
- Zmena obchodného mena na: EU Technology s.r.o.
- Zmena sídla: Heydukova 1, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Koniec funkcie (konateľ): Ing. Ján Mátik, PhD.
- Konateľ: Michal Haluška
2012
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Janulo, s.r.o.
- Sídlo: Obežná 8564/6, 010 08 Žilina
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Ján Mátik, PhD.
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/112304/B.
Časté otázky o firme EU Technology s.r.o.
Aké je IČO firmy EU Technology s.r.o.?
IČO firmy EU Technology s.r.o. je 46793364.
Kde sídli firma EU Technology s.r.o.?
Sídlo firmy EU Technology s.r.o. je Heydukova 1, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá EU Technology s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (6310). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 16.
Kedy vznikla firma EU Technology s.r.o.?
Firma EU Technology s.r.o. vznikla 14. augusta 2012 a existuje 14 rokov.
Aké je základné imanie firmy EU Technology s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy EU Technology s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Zoltán Hodúr (konateľ).
Je EU Technology s.r.o. platiteľom DPH?
Nie. EU Technology s.r.o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je EU Technology s.r.o. daňovým dlžníkom?
V zozname daňových dlžníkov Finančnej správy je uvedený nedoplatok 339 281,73 € (zoznam k 30. septembra 2026).
Menila firma EU Technology s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 7. júna 2016 (nový názov EU Technology s.r.o.). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 7. júna 2016. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.
Je firma EU Technology s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 46793364.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- 0000 s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka
- 000 consulting, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 001 bratislava-reality, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 005, s.r.o.Chorvátsky Grob
- 009 Partners s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 0100 Conferences, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 0100 SPV III. s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 0100 SPV II. s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Firmy s podobnou činnosťou
- 100Mega Slovakia s.r.o.Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- 12ka s. r. o.Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- 1965budapest s. r. o.Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- 1-Atech s.r.o.Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- 1. Megau, s. r. o.Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- 1X s.r.o.Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- 20deka, s. r. o.Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- 24/7 online s.r.o.Činnosti webových vyhľadávacích portálov