Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ferenc Czene

Ferenc Czene je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Kamenica nad Hronom 46, 943 65 Kamenica nad Hronom (okres Nové Zámky). IČO firmy je 53717236. Vznikla 8. apríla 2021, teda pred 5 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: technické testovanie a analýzy (7120). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
53717236
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Kamenica nad Hronom 46, 943 65 Kamenica nad Hronom
Stav
Aktívna

Je firma Ferenc Czene spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Nové Zámky, 410-36304

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ferenc Czene
Sídlo
Kamenica nad Hronom 46, 943 65 Kamenica nad Hronom
IČO
53717236
Zapísaná
Okresný úrad Nové Zámky, 410-36304
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Ferenc Czene
IČO
53717236
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Kamenica nad Hronom 46, 943 65 Kamenica nad Hronom
Okres
Nové Zámky
Kraj
Nitriansky kraj
Dátum vzniku
8. apríla 2021
Hlavná činnosť (SK NACE)
7120 Technické testovanie a analýzy
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Nové Zámky
Spisová značka / číslo registrácie
410-36304
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Nové Zámky: 22 257. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 9 535. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7120) v Nitrianskom kraji: 2 798. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Ferenc Czene

Hlavná činnosť · SK NACE

7120 Technické testovanie a analýzy

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 2. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  2. Skladovanie a pomocné činnosti v doprave

Štatutárny orgán

  • Ferenc CzenePodnikateľ · od 8. apríla 2021

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ferenc Czene

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2021. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2022

    • Zmena sídla: 46, 943 65 Kamenica nad Hronom
  2. 2021

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ferenc Czene
    • Sídlo: Hurbanovská cesta 804/19, 946 57 Svätý Peter
    • Podnikateľ: Ferenc Czene

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Nové Zámky, 410-36304.

Časté otázky o firme Ferenc Czene

Aké je IČO firmy Ferenc Czene?

IČO firmy Ferenc Czene je 53717236.

Kde sídli firma Ferenc Czene?

Sídlo firmy Ferenc Czene je Kamenica nad Hronom 46, 943 65 Kamenica nad Hronom, okres Nové Zámky, Nitriansky kraj.

Čím sa zaoberá Ferenc Czene?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je technické testovanie a analýzy (7120). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 2.

Kedy vznikla firma Ferenc Czene?

Firma Ferenc Czene vznikla 8. apríla 2021 a existuje 5 rokov.

Kto je štatutárom firmy Ferenc Czene?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ferenc Czene (podnikateľ).

Je Ferenc Czene platiteľom DPH?

Nie. Ferenc Czene nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Ferenc Czene daňovým dlžníkom?

Nie. Ferenc Czene nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ferenc Czene názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 3. mája 2022. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ferenc Czene aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53717236.

Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou