Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Finance Compta Partners, s. r. o.
Finance Compta Partners, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Hraničná 18, 821 05 Bratislava. IČO firmy je 44362218. Vznikla 3. septembra 2008, teda pred 18 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (6920). Základné imanie zapísané v registri je 7 966,51 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 21 222 € a zisk 1 330 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 3,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 31 808 €, vlastné imanie 10 282 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 44362218
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Hraničná 18, 821 05 Bratislava
- Stav
- Aktívna
Je firma Finance Compta Partners, s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/54225/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2022672619
Registrácia §4, platiteľ od 1. októbra 2008.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Finance Compta Partners, s. r. o.
- Sídlo
- Hraničná 18, 821 05 Bratislava
- IČO
- 44362218
- DIČ
- 2022672619
- IČ DPH
- SK2022672619
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/54225/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Finance Compta Partners, s. r. o.
- IČO
- 44362218
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Hraničná 18, 821 05 Bratislava
- Dátum vzniku
- 3. septembra 2008
- Základné imanie
- 7 966,51 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/54225/B
- Stav
- Aktívna
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy Finance Compta Partners, s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 21 222 € a zisk 1 330 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 3,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 31 808 €, vlastné imanie 10 282 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 222 € | 1 330 € | 31 808 € | 10 282 € | 21 526 € |
| 2024 | 20 580 € | 701 € | 22 423 € | 8 953 € | 13 470 € |
| 2023 | 19 077 € | -2 577 € | 26 805 € | 8 252 € | 18 553 € |
| 2022 | 15 124 € | -470 € | 28 587 € | 10 829 € | 17 758 € |
| 2021 | 18 390 € | -465 € | 39 048 € | 11 299 € | 27 749 € |
| 2020 | 12 859 € | 2 142 € | 35 318 € | 11 765 € | 21 205 € |
| 2019 | 20 368 € | 2 101 € | 37 928 € | 9 623 € | 26 011 € |
| 2018 | 20 688 € | 525 € | 39 028 € | 7 522 € | 29 699 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá Finance Compta Partners, s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 14. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- vedenie účtovníctva,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- prenájom hnuteľných vecí,
- počítačové služby,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- faktoring a forfaiting,
- vydavateľská činnosť,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- reklamné a marketingové služby,
Štatutárny orgán
- Ing. Peter ŠulákKonateľ · od 3. septembra 2008
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Finance Compta Partners, s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2008. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2010
- Základné imanie: 7 966,51 €
- Základné imanie:
2008
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Finance Compta Partners, s. r. o.
- Sídlo: Hraničná 18, 821 05 Bratislava
- Základné imanie: 240 000 Sk
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Peter Šulák
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
7 966,51 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/54225/B.
Časté otázky o firme Finance Compta Partners, s. r. o.
Aké je IČO firmy Finance Compta Partners, s. r. o.?
IČO firmy Finance Compta Partners, s. r. o. je 44362218.
Kde sídli firma Finance Compta Partners, s. r. o.?
Sídlo firmy Finance Compta Partners, s. r. o. je Hraničná 18, 821 05 Bratislava.
Čím sa zaoberá Finance Compta Partners, s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (6920). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 14.
Kedy vznikla firma Finance Compta Partners, s. r. o.?
Firma Finance Compta Partners, s. r. o. vznikla 3. septembra 2008 a existuje 18 rokov.
Aké je základné imanie firmy Finance Compta Partners, s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 7 966,51 €.
Kto je štatutárom firmy Finance Compta Partners, s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Peter Šulák (konateľ).
Aké tržby má Finance Compta Partners, s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Finance Compta Partners, s. r. o. tržby 21 222 €, medziročne viac o 3,1 %.
Je Finance Compta Partners, s. r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 1 330 €.
Je Finance Compta Partners, s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. Finance Compta Partners, s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022672619, platiteľ od 1. októbra 2008. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je Finance Compta Partners, s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. Finance Compta Partners, s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Finance Compta Partners, s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Finance Compta Partners, s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 44362218.
Firmy s podobnou činnosťou
- JaGuri spol. s r. o.Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
- Samec & partners, s. r. o.Právne činnosti
- TWINS Trade, s.r.o.Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo