Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
FINE LIVING s. r. o.
FINE LIVING s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Živnostenská 2, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto (okres Bratislava I). IČO firmy je 50887769. Vznikla 17. mája 2017, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výstavba obytných a neobytných budov (4100). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 20 510 € a stratu 5 560 €. Tržby sa medziročne znížili o 3,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 121 904 €, vlastné imanie 120 242 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 50887769
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Živnostenská 2, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Stav
- Aktívna
Je firma FINE LIVING s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/119669/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120524197
Registrácia §4, platiteľ od 1. júla 2017.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- FINE LIVING s. r. o.
- Sídlo
- Živnostenská 2, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- IČO
- 50887769
- DIČ
- 2120524197
- IČ DPH
- SK2120524197
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/119669/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- FINE LIVING s. r. o.
- IČO
- 50887769
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Živnostenská 2, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Okres
- Bratislava I
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 17. mája 2017
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4100 Výstavba obytných a neobytných budov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/119669/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava I: 35 572. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 19 778. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4100) v Bratislavskom kraji: 8 092. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy FINE LIVING s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 20 510 € a stratu 5 560 €. Tržby sa medziročne znížili o 3,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 121 904 €, vlastné imanie 120 242 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 510 € | -5 560 € | 121 904 € | 120 242 € | 1 662 € |
| 2024 | 21 160 € | -18 012 € | 157 507 € | 137 802 € | 19 705 € |
| 2023 | 34 725 € | 702 € | 182 426 € | 155 814 € | 26 612 € |
| 2022 | 20 160 € | 2 515 € | 190 173 € | 139 888 € | 50 285 € |
| 2021 | 21 060 € | -12 341 € | 195 747 € | 137 373 € | 58 374 € |
| 2020 | 23 035 € | 2 974 € | 157 152 € | 149 714 € | 7 438 € |
| 2019 | 22 107 € | 1 080 € | 119 154 € | 4 740 € | 114 414 € |
| 2018 | 13 460 € | -1 339 € | 125 327 € | 3 660 € | 121 667 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá FINE LIVING s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 14. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vedenie účtovníctva
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
Štatutárny orgán
- Mgr. Peter NižňanskýKonateľ · od 17. mája 2017
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy FINE LIVING s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2017
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: FINE LIVING s. r. o.
- Sídlo: Živnostenská 2, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Mgr. Peter Nižňanský
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/119669/B.
Časté otázky o firme FINE LIVING s. r. o.
Aké je IČO firmy FINE LIVING s. r. o.?
IČO firmy FINE LIVING s. r. o. je 50887769.
Kde sídli firma FINE LIVING s. r. o.?
Sídlo firmy FINE LIVING s. r. o. je Živnostenská 2, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá FINE LIVING s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výstavba obytných a neobytných budov (4100). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 14.
Kedy vznikla firma FINE LIVING s. r. o.?
Firma FINE LIVING s. r. o. vznikla 17. mája 2017 a existuje 9 rokov.
Aké je základné imanie firmy FINE LIVING s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy FINE LIVING s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Mgr. Peter Nižňanský (konateľ).
Aké tržby má FINE LIVING s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma FINE LIVING s. r. o. tržby 20 510 €, medziročne menej o 3,1 %.
Je FINE LIVING s. r. o. zisková?
Za rok 2025 vykázala firma stratu 5 560 €.
Je FINE LIVING s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. FINE LIVING s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120524197, platiteľ od 1. júla 2017. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je FINE LIVING s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. FINE LIVING s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma FINE LIVING s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma FINE LIVING s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50887769.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- chupanwood s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- CINETIM FILM s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Continental Business Services s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- DM 2 s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- GOŠIN Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- IMPACT ONE s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- LIBRA GROUP s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- MZ FIN, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Firmy s podobnou činnosťou
- AG Stav MI, s.r.o.Výstavba obytných a neobytných budov
- BRAMA stav s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- BSB INVESTMENTS s.r.o.Výstavba obytných a neobytných budov
- chupanwood s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- CONESTO Rental Services, s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- Csernok Family s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- DaviLion, s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- DOERS s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov