Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
fokus interiér, s.r.o.
fokus interiér, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Lúčka 127, 049 42 Lúčka (okres Rožňava). IČO firmy je 36808270. Vznikla 24. júla 2007, teda pred 19 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Základné imanie zapísané v registri je 6 639,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 1 192 € a stratu 9 607 €. Tržby sa medziročne znížili o 92,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 102 308 €, vlastné imanie -138 342 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 36808270
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Lúčka 127, 049 42 Lúčka
- Stav
- Aktívna
Je firma fokus interiér, s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Košice, Sro/62107/V
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2022415010
Registrácia §4, platiteľ od 1. augusta 2007.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Áno — 316,49 €
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- fokus interiér, s.r.o.
- Sídlo
- Lúčka 127, 049 42 Lúčka
- IČO
- 36808270
- DIČ
- 2022415010
- IČ DPH
- SK2022415010
- Zapísaná
- Mestský súd Košice, Sro/62107/V
Údaje z registra
- Obchodné meno
- fokus interiér, s.r.o.
- IČO
- 36808270
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Lúčka 127, 049 42 Lúčka
- Okres
- Rožňava
- Kraj
- Košický kraj
- Dátum vzniku
- 24. júla 2007
- Základné imanie
- 6 639,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Košice
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/62107/V
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Rožňava: 6 868. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 1 713. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6820) v Košickom kraji: 1 040. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy fokus interiér, s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 1 192 € a stratu 9 607 €. Tržby sa medziročne znížili o 92,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 102 308 €, vlastné imanie -138 342 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 192 € | -9 607 € | 102 308 € | -138 342 € | 240 650 € |
| 2024 | 15 164 € | 3 242 € | 83 119 € | -128 735 € | 211 854 € |
| 2023 | 10 546 € | -3 577 € | 84 719 € | -131 977 € | 216 696 € |
| 2022 | 5 160 € | -15 990 € | 89 985 € | -128 400 € | 218 385 € |
| 2021 | 3 643 € | -7 805 € | 89 889 € | -112 410 € | 202 299 € |
| 2020 | 1 750 € | -16 499 € | 81 188 € | -104 605 € | 185 793 € |
| 2019 | 6 158 € | -6 904 € | 19 440 € | -88 104 € | 107 544 € |
| 2018 | 29 182 € | 569 € | 23 951 € | -81 200 € | 105 151 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá fokus interiér, s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 12. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- reklamné a marketingové služby
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
Štatutárny orgán
- Monika KassayováKonateľ · od 24. júla 2007
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy fokus interiér, s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2007. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2025
- Zmena sídla: 127, 049 42 Lúčka
2014
- Zmena sídla: Desiata 2, 831 01 Bratislava
2011
- Základné imanie: 6 639,00 €
- Základné imanie:
2010
- Zmena sídla: Alžbetina 26, 040 01 Košice
Zobraziť staršie záznamy (8)
2009
- Základné imanie: 6 638,78 €
- Základné imanie:
2007
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: fokus interiér, s.r.o.
- Sídlo: Alžbetina 36/733, 040 01 Košice
- Základné imanie: 200 000 Sk
- Základné imanie:
- Konateľ: Monika Kassayová
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
6 639,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Košice, Sro/62107/V.
Časté otázky o firme fokus interiér, s.r.o.
Aké je IČO firmy fokus interiér, s.r.o.?
IČO firmy fokus interiér, s.r.o. je 36808270.
Kde sídli firma fokus interiér, s.r.o.?
Sídlo firmy fokus interiér, s.r.o. je Lúčka 127, 049 42 Lúčka, okres Rožňava, Košický kraj.
Čím sa zaoberá fokus interiér, s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 12.
Kedy vznikla firma fokus interiér, s.r.o.?
Firma fokus interiér, s.r.o. vznikla 24. júla 2007 a existuje 19 rokov.
Aké je základné imanie firmy fokus interiér, s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 6 639,00 €.
Kto je štatutárom firmy fokus interiér, s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Monika Kassayová (konateľ).
Aké tržby má fokus interiér, s.r.o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma fokus interiér, s.r.o. tržby 1 192 €, medziročne menej o 92,1 %.
Je fokus interiér, s.r.o. zisková?
Za rok 2025 vykázala firma stratu 9 607 €.
Je fokus interiér, s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. fokus interiér, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022415010, platiteľ od 1. augusta 2007. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je fokus interiér, s.r.o. daňovým dlžníkom?
V zozname daňových dlžníkov Finančnej správy je uvedený nedoplatok 316,49 € (zoznam k 30. septembra 2026).
Menila firma fokus interiér, s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 3× — naposledy 5. marca 2025. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma fokus interiér, s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 36808270.
Ďalšie firmy v Košickom kraji
- CodeTide s. r. o.Gemerská Panica
- Ferdi - rancs s.r.o.Dlhá Ves
- KAP racing s. r. o.Rožňava
- AG Stav MI, s.r.o.Pavlovce nad Uhom
- AI-ELECTRO s.r.o.Košice - mestská časť Západ
- bHcomp s. r. o.Zalužice
- Chic and Fash s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto
- Duck & Bro s.r.o.Michalovce
Firmy s podobnou činnosťou
- ADS TÁLE, s.r.o.Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- B4 REALITY, s. r. o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- CITY BUILDING s.r.o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- C.O.O.K. company, s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- ELO Systém s.r.o. KošicePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- EMAJ s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- J&R mk, spol. s r. o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- KT Development s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností