Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Fusion Systems, s.r.o.

Fusion Systems, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Klincová 37, 821 08 Bratislava. IČO firmy je 36804118. Vznikla 13. júla 2007, teda pred 19 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (6290). Základné imanie zapísané v registri je 6 639,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 10 960 € a zisk 1 243 €. Tržby sa medziročne znížili o 35 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 67 147 €, vlastné imanie 57 295 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
36804118
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Klincová 37, 821 08 Bratislava
Stav
Aktívna

Je firma Fusion Systems, s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/46917/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2022409081

    Registrácia §4, platiteľ od 23. júla 2007.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Fusion Systems, s.r.o.
Sídlo
Klincová 37, 821 08 Bratislava
IČO
36804118
DIČ
2022409081
IČ DPH
SK2022409081
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/46917/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Fusion Systems, s.r.o.
IČO
36804118
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Klincová 37, 821 08 Bratislava
Dátum vzniku
13. júla 2007
Základné imanie
6 639,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
6290 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/46917/B
Stav
Aktívna

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy Fusion Systems, s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 10 960 € a zisk 1 243 €. Tržby sa medziročne znížili o 35 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 67 147 €, vlastné imanie 57 295 €.

Tržby (čistý obrat)
2018: 82 tis. €'182019: 23 tis. €'192021: 168 tis. €'212022: 33 tis. €'222023: 9 tis. €'232024: 17 tis. €'242025: 11 tis. €'2511 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: 1 tis. €'182019: -3 tis. €'192020: -11 tis. €'202021: 22 tis. €'212022: 16 tis. €'222023: 3 tis. €'232024: 5 tis. €'242025: 1 tis. €'251 tis. €
Finančné údaje firmy Fusion Systems, s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202510 960 €1 243 €67 147 €57 295 €9 852 €
202416 849 €5 468 €66 347 €56 053 €10 294 €
20239 208 €2 849 €59 579 €50 585 €8 994 €
202232 983 €16 410 €59 837 €47 736 €12 101 €
2021167 849 €21 575 €50 087 €31 326 €18 761 €
2020—-11 062 €39 736 €9 751 €29 985 €
201923 394 €-2 563 €60 273 €20 813 €39 460 €
201881 507 €1 260 €76 358 €23 377 €52 981 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá Fusion Systems, s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

6290 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 21. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  2. kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  3. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti,
  4. podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
  5. automatizované spracovanie údajov,
  6. poradenská služba v oblasti výpočtovej techniky,
  7. údržba a oprava mechanických častí kancelárskych strojov a počítačov v rozsahu voľnej živnosti,
  8. správa počítačových sietí,
  9. poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,
  10. konzultačná a poradenská činnosť v oblasti meracej, riadiacej, regulačnej, výpočtovej, slaboprúdovej techniky v rozsahu voľnej živnosti,
  11. výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied,
  12. prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,
  13. prenájom motorových vozidiel,
  14. reklamná a propagačná činnosť,
  15. organizovanie kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľnej živnosti,
Zobraziť ďalších 6 predmetov podnikania
  1. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  2. Prípravné práce k realizácii stavby
  3. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  4. Čistiace a upratovacie služby
  5. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  6. Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností

Štatutárny orgán

  • Miroslav MihokKonateľ · od 26. mája 2014

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Fusion Systems, s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2007. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2014

    • Zmena sídla: Klincová 37, 821 08 Bratislava
    • Koniec funkcie (konateľ): Vladimír Svrček
    • Konateľ: Miroslav Mihok
  2. 2010

    • Základné imanie: 6 639,00 €
    • Základné imanie:
  3. 2007

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Fusion Systems, s.r.o.
    • Sídlo: Elektrárenská 1, 831 04 Bratislava
    • Základné imanie: 200 000 Sk
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Vladimír Svrček

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

6 639,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/46917/B.

Časté otázky o firme Fusion Systems, s.r.o.

Aké je IČO firmy Fusion Systems, s.r.o.?

IČO firmy Fusion Systems, s.r.o. je 36804118.

Kde sídli firma Fusion Systems, s.r.o.?

Sídlo firmy Fusion Systems, s.r.o. je Klincová 37, 821 08 Bratislava.

Čím sa zaoberá Fusion Systems, s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (6290). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 21.

Kedy vznikla firma Fusion Systems, s.r.o.?

Firma Fusion Systems, s.r.o. vznikla 13. júla 2007 a existuje 19 rokov.

Aké je základné imanie firmy Fusion Systems, s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 6 639,00 €.

Kto je štatutárom firmy Fusion Systems, s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Miroslav Mihok (konateľ).

Aké tržby má Fusion Systems, s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Fusion Systems, s.r.o. tržby 10 960 €, medziročne menej o 35 %.

Je Fusion Systems, s.r.o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 1 243 €.

Je Fusion Systems, s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. Fusion Systems, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022409081, platiteľ od 23. júla 2007. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je Fusion Systems, s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. Fusion Systems, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Fusion Systems, s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 31. mája 2014. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.

Je firma Fusion Systems, s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 36804118.

Firmy s podobnou činnosťou