Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Gabriel Snitka
Gabriel Snitka je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Slnečná 3803/13, 974 04 Banská Bystrica (okres Banská Bystrica). IČO firmy je 47794674. Vznikla 16. mája 2014, teda pred 12 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti reklamných agentúr (7311). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 47794674
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Slnečná 3803/13, 974 04 Banská Bystrica
- Stav
- Aktívna
Je firma Gabriel Snitka spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Banská Bystrica, 620-36465
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Gabriel Snitka
- Sídlo
- Slnečná 3803/13, 974 04 Banská Bystrica
- IČO
- 47794674
- Zapísaná
- Okresný úrad Banská Bystrica, 620-36465
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Gabriel Snitka
- IČO
- 47794674
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Slnečná 3803/13, 974 04 Banská Bystrica
- Okres
- Banská Bystrica
- Kraj
- Banskobystrický kraj
- Dátum vzniku
- 16. mája 2014
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 7311 Činnosti reklamných agentúr
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Banská Bystrica
- Spisová značka / číslo registrácie
- 620-36465
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Banská Bystrica: 24 988. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 8 719. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7311) v Banskobystrickom kraji: 1 309. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Gabriel Snitka
Hlavná činnosť · SK NACE
7311 Činnosti reklamných agentúr
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 5. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Administratívne služby
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
Štatutárny orgán
- Gabriel SnitkaPodnikateľ · od 16. mája 2014
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Gabriel Snitka
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2014. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2020
- Zmena sídla: Slnečná 3803/13, 974 04 Banská Bystrica
2014
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Gabriel Snitka
- Sídlo: Tulská 5340/35, 974 04 Banská Bystrica
- Podnikateľ: Gabriel Snitka
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Banská Bystrica, 620-36465.
Časté otázky o firme Gabriel Snitka
Aké je IČO firmy Gabriel Snitka?
IČO firmy Gabriel Snitka je 47794674.
Kde sídli firma Gabriel Snitka?
Sídlo firmy Gabriel Snitka je Slnečná 3803/13, 974 04 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj.
Čím sa zaoberá Gabriel Snitka?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti reklamných agentúr (7311). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 5.
Kedy vznikla firma Gabriel Snitka?
Firma Gabriel Snitka vznikla 16. mája 2014 a existuje 12 rokov.
Kto je štatutárom firmy Gabriel Snitka?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Gabriel Snitka (podnikateľ).
Je Gabriel Snitka platiteľom DPH?
Nie. Gabriel Snitka nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Gabriel Snitka daňovým dlžníkom?
Nie. Gabriel Snitka nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Gabriel Snitka názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 17. januára 2020. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Gabriel Snitka aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47794674.
Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji
- €UROGYN, s.r.o.Lučenec
- 0252 s. r. o.Banská Bystrica
- 10Kremnica
- 1000PullUpChallengeLučenec
- 1000PullUpChallenge s. r. o.Lučenec
- 1001 powerHalič
- 100pro Real, s.r.o.Banská Bystrica
- 10fingers s. r. o.Žiar nad Hronom
Firmy s podobnou činnosťou
- 0000 s.r.o.Činnosti reklamných agentúr
- 0112358 Equity s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- 01 Go, s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- 01 Marketing House s.r.o.Činnosti reklamných agentúr
- 1000 Peaks s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- 1000 s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- 100Yards & Spirits, s.r.o.Činnosti reklamných agentúr
- 123abc.cz, s. r. o.Činnosti reklamných agentúr