Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Gabriela Máčaiová

Gabriela Máčaiová je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Chľaba 132, 943 65 Chľaba (okres Nové Zámky). IČO firmy je 55538851. Vznikla 12. júna 2023, teda pred 3 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné ubytovanie (5590). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
55538851
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Chľaba 132, 943 65 Chľaba
Stav
Aktívna

Je firma Gabriela Máčaiová spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Nové Zámky, 440-47731

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Gabriela Máčaiová
Sídlo
Chľaba 132, 943 65 Chľaba
IČO
55538851
Zapísaná
Okresný úrad Nové Zámky, 440-47731
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Gabriela Máčaiová
IČO
55538851
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Chľaba 132, 943 65 Chľaba
Okres
Nové Zámky
Kraj
Nitriansky kraj
Dátum vzniku
12. júna 2023
Hlavná činnosť (SK NACE)
5590 Ostatné ubytovanie
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Nové Zámky
Spisová značka / číslo registrácie
440-47731
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Nové Zámky: 22 260. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 9 525. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5590) v Nitrianskom kraji: 96. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 55538851.

Čím sa zaoberá Gabriela Máčaiová

Hlavná činnosť · SK NACE

5590 Ostatné ubytovanie

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

Štatutárny orgán

  • Gabriela MáčaiováPodnikateľ · od 12. júna 2023

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Gabriela Máčaiová

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2023. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2023

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Gabriela Máčaiová
    • Sídlo: 132, 943 65 Chľaba
    • Podnikateľ: Gabriela Máčaiová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Nové Zámky, 440-47731.

Časté otázky o firme Gabriela Máčaiová

Aké je IČO firmy Gabriela Máčaiová?

IČO firmy Gabriela Máčaiová je 55538851.

Kde sídli firma Gabriela Máčaiová?

Sídlo firmy Gabriela Máčaiová je Chľaba 132, 943 65 Chľaba, okres Nové Zámky, Nitriansky kraj.

Čím sa zaoberá Gabriela Máčaiová?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné ubytovanie (5590). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Gabriela Máčaiová?

Firma Gabriela Máčaiová vznikla 12. júna 2023 a existuje 3 roky.

Kto je štatutárom firmy Gabriela Máčaiová?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Gabriela Máčaiová (podnikateľ).

Je Gabriela Máčaiová platiteľom DPH?

Nie. Gabriela Máčaiová nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Gabriela Máčaiová daňovým dlžníkom?

Nie. Gabriela Máčaiová nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Gabriela Máčaiová názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Gabriela Máčaiová aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 55538851.

Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou