Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Gizela Töcziková

Gizela Töcziková je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Havlíčkova 27, 040 01 Košice - mestská časť Sever (okres Košice I). IČO firmy je 41033469. Vznikla 1. marca 2004, teda pred 22 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výstavba obytných a neobytných budov (4100). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
41033469
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Havlíčkova 27, 040 01 Košice - mestská časť Sever
Stav
Aktívna

Je firma Gizela Töcziková spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Košice, 821-16810

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Gizela Töcziková
Sídlo
Havlíčkova 27, 040 01 Košice - mestská časť Sever
IČO
41033469
Zapísaná
Okresný úrad Košice, 821-16810
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Gizela Töcziková
IČO
41033469
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Havlíčkova 27, 040 01 Košice - mestská časť Sever
Okres
Košice I
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
1. marca 2004
Hlavná činnosť (SK NACE)
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Košice
Spisová značka / číslo registrácie
821-16810
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Košice I: 13 404. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 5 093. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4100) v Košickom kraji: 2 808. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Gizela Töcziková

Hlavná činnosť · SK NACE

4100 Výstavba obytných a neobytných budov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 11. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien
  2. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  3. Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  4. Sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
  5. Predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
  6. Predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy
  7. Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
  8. Organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
  9. Reklamná a propagačná činnosť
  10. Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
  11. Čistiaci a upratovací servis

Štatutárny orgán

  • Gizela TöczikováPodnikateľ · od 1. marca 2004

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Gizela Töcziková

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2004. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2004

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Gizela Töcziková
    • Sídlo: Havlíčkova 27, 040 01 Košice - mestská časť Sever
    • Podnikateľ: Gizela Töcziková

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Košice, 821-16810.

Časté otázky o firme Gizela Töcziková

Aké je IČO firmy Gizela Töcziková?

IČO firmy Gizela Töcziková je 41033469.

Kde sídli firma Gizela Töcziková?

Sídlo firmy Gizela Töcziková je Havlíčkova 27, 040 01 Košice - mestská časť Sever, okres Košice I, Košický kraj.

Čím sa zaoberá Gizela Töcziková?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výstavba obytných a neobytných budov (4100). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 11.

Kedy vznikla firma Gizela Töcziková?

Firma Gizela Töcziková vznikla 1. marca 2004 a existuje 22 rokov.

Kto je štatutárom firmy Gizela Töcziková?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Gizela Töcziková (podnikateľ).

Je Gizela Töcziková platiteľom DPH?

Nie. Gizela Töcziková nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Gizela Töcziková daňovým dlžníkom?

Nie. Gizela Töcziková nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Gizela Töcziková názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Gizela Töcziková aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 41033469.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou