Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
GLAMOUR INTERIORS, s. r. o.
GLAMOUR INTERIORS, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Panská 2, 811 01 Bratislava. IČO firmy je 35706708. Vznikla 13. januára 1997, teda pred 29 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti interiérového dizajnu (7413). Základné imanie zapísané v registri je 6 640,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 351 073 € a zisk 65 907 €. Tržby sa medziročne znížili o 10,2 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 357 393 €, vlastné imanie 213 480 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 35706708
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Panská 2, 811 01 Bratislava
- Stav
- Aktívna
Je firma GLAMOUR INTERIORS, s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/12898/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2020984680
Registrácia §4, platiteľ od 15. januára 2011.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- GLAMOUR INTERIORS, s. r. o.
- Sídlo
- Panská 2, 811 01 Bratislava
- IČO
- 35706708
- DIČ
- 2020984680
- IČ DPH
- SK2020984680
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/12898/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- GLAMOUR INTERIORS, s. r. o.
- IČO
- 35706708
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Panská 2, 811 01 Bratislava
- Dátum vzniku
- 13. januára 1997
- Základné imanie
- 6 640,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 7413 Činnosti interiérového dizajnu
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/12898/B
- Stav
- Aktívna
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy GLAMOUR INTERIORS, s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 351 073 € a zisk 65 907 €. Tržby sa medziročne znížili o 10,2 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 357 393 €, vlastné imanie 213 480 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 351 073 € | 65 907 € | 357 393 € | 213 480 € | 143 913 € |
| 2024 | 391 029 € | 4 837 € | 228 975 € | 147 573 € | 81 402 € |
| 2023 | 756 726 € | 43 940 € | 328 605 € | 142 736 € | 185 869 € |
| 2022 | 692 549 € | 12 314 € | 448 236 € | 98 796 € | 349 440 € |
| 2021 | 335 834 € | -29 363 € | 505 100 € | 86 482 € | 418 618 € |
| 2020 | 567 690 € | 38 399 € | 231 363 € | 115 845 € | 115 518 € |
| 2019 | 513 761 € | 57 222 € | 323 591 € | 77 446 € | 246 145 € |
| 2018 | 479 361 € | 13 869 € | 272 732 € | -5 287 € | 278 019 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá GLAMOUR INTERIORS, s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
7413 Činnosti interiérového dizajnu
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 13. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť,
- výroba a gesing bytového a hotelového textilu,
- vykonávanie drobných stavebných úprav v interiéroch,
- reklamná a propagačná činnosť,
- vykonávanie dekoratívnych prác,
- usporadúvanie výstav,
- poradenstvo v predmete podnikania,
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
Štatutárny orgán
- Mária StrculováKonateľ · od 25. novembra 2010
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy GLAMOUR INTERIORS, s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1997. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2016
- Koniec funkcie (konateľ): Alena Kuchtová
2010
- Zmena obchodného mena na: GLAMOUR INTERIORS, s. r. o.
- Zmena sídla: Panská 2, 811 01 Bratislava
- Základné imanie: 6 640,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Mária Strculová
- Prepočet základného imania na eurá: 6 639,00 €
- Základné imanie:
1999
- Zmena sídla: Radvanská 27, 811 02 Bratislava
1998
- Zmena sídla: Ventúrska 14, 811 00 Bratislava
- Konateľ: Alena Kuchtová
- Koniec funkcie (konateľ): Alexandra Margočová
- Zmena sídla: Belopotockého 1, 811 05 Bratislava
- Základné imanie: 200 000 Sk
Zobraziť staršie záznamy (5)
1997
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: ANNA & A Bratislava s.r.o.
- Sídlo: Belopoteckého 1, 811 05 Bratislava
- Základné imanie: 100 000 Sk
- Konateľ: Alexandra Margočová
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
6 640,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/12898/B.
Časté otázky o firme GLAMOUR INTERIORS, s. r. o.
Aké je IČO firmy GLAMOUR INTERIORS, s. r. o.?
IČO firmy GLAMOUR INTERIORS, s. r. o. je 35706708.
Kde sídli firma GLAMOUR INTERIORS, s. r. o.?
Sídlo firmy GLAMOUR INTERIORS, s. r. o. je Panská 2, 811 01 Bratislava.
Čím sa zaoberá GLAMOUR INTERIORS, s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti interiérového dizajnu (7413). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 13.
Kedy vznikla firma GLAMOUR INTERIORS, s. r. o.?
Firma GLAMOUR INTERIORS, s. r. o. vznikla 13. januára 1997 a existuje 29 rokov.
Aké je základné imanie firmy GLAMOUR INTERIORS, s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 6 640,00 €.
Kto je štatutárom firmy GLAMOUR INTERIORS, s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Mária Strculová (konateľ).
Aké tržby má GLAMOUR INTERIORS, s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma GLAMOUR INTERIORS, s. r. o. tržby 351 073 €, medziročne menej o 10,2 %.
Je GLAMOUR INTERIORS, s. r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 65 907 €.
Je GLAMOUR INTERIORS, s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. GLAMOUR INTERIORS, s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2020984680, platiteľ od 15. januára 2011. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je GLAMOUR INTERIORS, s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. GLAMOUR INTERIORS, s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma GLAMOUR INTERIORS, s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 7. decembra 2010 (nový názov GLAMOUR INTERIORS, s. r. o.). Sídlo sa zmenilo 4× — naposledy 7. decembra 2010. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.
Je firma GLAMOUR INTERIORS, s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 35706708.
Firmy s podobnou činnosťou
- KRIŠKO s. r. o.Všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
- TIJA, s.r.o.Prekladateľské a tlmočnícke činnosti