Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
GOŠIN Group s. r. o.
GOŠIN Group s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Tolstého 5, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto (okres Bratislava I). IČO firmy je 52548112. Vznikla 26. júla 2019, teda pred 7 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: služby pohostinstiev (5630). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 249 256 € a zisk 3 527 €. Tržby sa medziročne znížili o 0,3 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 17 285 €, vlastné imanie 13 527 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 52548112
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Tolstého 5, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Stav
- Aktívna
Je firma GOŠIN Group s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/139231/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2121059985
Registrácia §4, platiteľ od 20. februára 2020.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- GOŠIN Group s. r. o.
- Sídlo
- Tolstého 5, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- IČO
- 52548112
- DIČ
- 2121059985
- IČ DPH
- SK2121059985
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/139231/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- GOŠIN Group s. r. o.
- IČO
- 52548112
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Tolstého 5, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Okres
- Bratislava I
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 26. júla 2019
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 5630 Služby pohostinstiev
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/139231/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava I: 35 572. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 19 778. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5630) v Bratislavskom kraji: 697. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy GOŠIN Group s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 249 256 € a zisk 3 527 €. Tržby sa medziročne znížili o 0,3 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 17 285 €, vlastné imanie 13 527 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 249 256 € | 3 527 € | 17 285 € | 13 527 € | 3 758 € |
| 2024 | 250 119 € | 5 102 € | 39 219 € | 15 574 € | 23 645 € |
| 2023 | 107 627 € | -1 896 € | 67 758 € | 10 472 € | 57 286 € |
| 2022 | 101 771 € | 2 062 € | 64 306 € | 12 369 € | 51 937 € |
| 2021 | 142 321 € | 1 205 € | 13 378 € | 10 333 € | 3 045 € |
| 2020 | 26 572 € | 895 € | 13 828 € | 9 128 € | 4 700 € |
| 2019 | 139 241 € | 3 232 € | 33 648 € | 8 232 € | 25 416 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá GOŠIN Group s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
5630 Služby pohostinstiev
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 26. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Čistiace a upratovacie služby
- Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
- Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
Zobraziť ďalších 11 predmetov podnikania
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
- Sťahovacie služby
- Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
Štatutárny orgán
- Barbora RadochováKonateľ · od 10. mája 2021
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy GOŠIN Group s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2019. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2021
- Zmena obchodného mena na: GOŠIN Group s. r. o.
- Koniec funkcie (konateľ): Alena Radochová
- Konateľ: Barbora Radochová
2020
- Zmena sídla: Tolstého 5, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Koniec funkcie (konateľ): Yevheniia Komarova
- Konateľ: Alena Radochová
- Koniec funkcie (konateľ): Yevheniya Leta
2019
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: ProfiBest s. r. o.
- Sídlo: Račianska 88 B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Yevheniia Komarova
- Konateľ: Yevheniya Leta
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/139231/B.
Časté otázky o firme GOŠIN Group s. r. o.
Aké je IČO firmy GOŠIN Group s. r. o.?
IČO firmy GOŠIN Group s. r. o. je 52548112.
Kde sídli firma GOŠIN Group s. r. o.?
Sídlo firmy GOŠIN Group s. r. o. je Tolstého 5, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá GOŠIN Group s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je služby pohostinstiev (5630). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 26.
Kedy vznikla firma GOŠIN Group s. r. o.?
Firma GOŠIN Group s. r. o. vznikla 26. júla 2019 a existuje 7 rokov.
Aké je základné imanie firmy GOŠIN Group s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy GOŠIN Group s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Barbora Radochová (konateľ).
Aké tržby má GOŠIN Group s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma GOŠIN Group s. r. o. tržby 249 256 €, medziročne menej o 0,3 %.
Je GOŠIN Group s. r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 3 527 €.
Je GOŠIN Group s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. GOŠIN Group s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121059985, platiteľ od 20. februára 2020. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je GOŠIN Group s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. GOŠIN Group s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma GOŠIN Group s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 28. mája 2021 (nový názov GOŠIN Group s. r. o.). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 22. septembra 2020. V štatutárnom orgáne je zapísaných 7 zmien.
Je firma GOŠIN Group s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52548112.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- chupanwood s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- CINETIM FILM s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Continental Business Services s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- DM 2 s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- FINE LIVING s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- IMPACT ONE s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- LIBRA GROUP s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- MZ FIN, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Firmy s podobnou činnosťou
- 4 TEAM s.r.o.Reštauračné činnosti
- B poke s. r. o.Reštauračné činnosti
- MedIQ, s. r. o.Reštauračné činnosti
- MiVi Trade, s. r. o.Reštauračné činnosti
- PEAR pubs s. r. o.Služby pohostinstiev