Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Greentube Slovakia s.r.o.
Greentube Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Laurinská 18, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto (okres Bratislava I). IČO firmy je 36781673. Vznikla 24. mája 2007, teda pred 19 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné nakladateľstvo v oblasti softvéru (5829). Základné imanie zapísané v registri je 520 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 36781673
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Laurinská 18, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Stav
- Aktívna
Je firma Greentube Slovakia s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/46109/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2022424404
Registrácia §4, platiteľ od 1. septembra 2012.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Greentube Slovakia s.r.o.
- Sídlo
- Laurinská 18, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- IČO
- 36781673
- DIČ
- 2022424404
- IČ DPH
- SK2022424404
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/46109/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Greentube Slovakia s.r.o.
- IČO
- 36781673
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Laurinská 18, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Okres
- Bratislava I
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 24. mája 2007
- Základné imanie
- 520 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 5829 Ostatné nakladateľstvo v oblasti softvéru
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/46109/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava I: 35 605. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 19 798. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5829) v Bratislavskom kraji: 7. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 36781673.
Čím sa zaoberá Greentube Slovakia s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
5829 Ostatné nakladateľstvo v oblasti softvéru
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 6. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod),
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
- softvérové poradenstvo a dodávka softvéru,
- poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,
- vývoj softvéru na základe zákona č. 613/2003 Z. z. o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon),
Štatutárny orgán
- Ing. Marek MacháčekKonateľ · od 9. decembra 2015
- Ing. Marek CandrákKonateľ · od 1. apríla 2022
- Thomas GrafKonateľ · od 2. mája 2023
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Greentube Slovakia s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2007. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2023
- Koniec funkcie (konateľ): Alexander Kalchmann
- Konateľ: Thomas Graf
2022
- Koniec funkcie (konateľ): Mag. Thomas Graf
- Konateľ: Ing. Marek Candrák
2020
- Zmena sídla: Laurinská 18, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
2019
- Koniec funkcie (konateľ): Mag. Christian Vogel
- Konateľ: Alexander Kalchmann
Zobraziť staršie záznamy (26)
2017
- Zmena sídla: Dunajská 14, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Koniec funkcie (konateľ): Katarína Mišáková
- Konateľ: Mag. Christian Vogel
2016
- Zmena sídla: Záhradnícka 60, 821 08 Bratislava
- Základné imanie: 520 000,00 €
- Základné imanie:
- Zmena obchodného mena na: Greentube Slovakia s.r.o.
- Základné imanie: 20 000,00 €
- Základné imanie:
2015
- Koniec funkcie (konateľ): Egon Friebus
- Konateľ: Ing. Marek Macháček
- Konateľ: Katarína Mišáková
2013
- Zmena sídla: Heydukova 12-14, 811 08 Bratislava
- Základné imanie: 10 000,00 €
- Základné imanie:
- Koniec funkcie (konateľ): Marek Macháček
- Konateľ: Mag. Thomas Graf
2010
- Základné imanie: 6 638,77 €
- Základné imanie:
2007
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: FMA s.r.o.
- Sídlo: Senecká 104, 900 24 Veľký Biel
- Základné imanie: 200 000 Sk
- Základné imanie:
- Konateľ: Egon Friebus
- Konateľ: Marek Macháček
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
520 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/46109/B.
Časté otázky o firme Greentube Slovakia s.r.o.
Aké je IČO firmy Greentube Slovakia s.r.o.?
IČO firmy Greentube Slovakia s.r.o. je 36781673.
Kde sídli firma Greentube Slovakia s.r.o.?
Sídlo firmy Greentube Slovakia s.r.o. je Laurinská 18, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá Greentube Slovakia s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné nakladateľstvo v oblasti softvéru (5829). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 6.
Kedy vznikla firma Greentube Slovakia s.r.o.?
Firma Greentube Slovakia s.r.o. vznikla 24. mája 2007 a existuje 19 rokov.
Aké je základné imanie firmy Greentube Slovakia s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 520 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Greentube Slovakia s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Marek Macháček (konateľ), Ing. Marek Candrák (konateľ), Thomas Graf (konateľ).
Je Greentube Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. Greentube Slovakia s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022424404, platiteľ od 1. septembra 2012. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je Greentube Slovakia s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. Greentube Slovakia s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Greentube Slovakia s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 15. februára 2016 (nový názov Greentube Slovakia s.r.o.). Sídlo sa zmenilo 4× — naposledy 19. augusta 2020. V štatutárnom orgáne je zapísaných 15 zmien.
Je firma Greentube Slovakia s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 36781673.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- "MELIOR" - občianske združenieIČO 31820255
- 4EVER-INVEST,s.r.o.IČO 55114636
- ABM Mosty s. r. o.IČO 36860905
- Advanced Casting International s. r. o.IČO 55953204
- ALK PLUS s. r. o.IČO 35958243
- Ares Shelter (Slovakia) s. r. o.IČO 52138844
- ASB Slovakia Tax, s.r.o.IČO 50283596
- Aware Corporation (Slovakia) s. r. o.IČO 48290271
- BHM Trenčín s.r.o.IČO 51842173
- Black Horse s. r. o.IČO 50506293
- BLACK LIZZARD, s. r. o.IČO 47243864
- Bros&Co. Holding s.r.o.IČO 45599530
- celestis s. r. o.IČO 55407200
- CES-SOLAR 33, s. r. o.IČO 46094504
- CES-SOLAR 42, s.r.o.IČO 46094644
- Citysite Bratislava, Slovnaftská s. r. o.IČO 52504182
- CONTERA SPV 2, s. r. o.IČO 54397910
- Crystal Park Bratislava – Rača, s. r. o.IČO 35755563
- Crystal Park Malý Šariš, s. r. o.IČO 44029951
- Crystal Park Svätý Jur, s. r. o.IČO 35795972
Všetky právnické osoby na tejto adrese (114) →
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 23. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- 0000 s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka
- 000 consulting, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 001 bratislava-reality, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 005, s.r.o.Chorvátsky Grob
- 009 Partners s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 0100 Conferences, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 0100 SPV III. s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 0100 SPV II. s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Firmy s podobnou činnosťou
- 1. energetická, s.r.o.Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru
- 1 Solution s. r. o.Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru
- 24VII EVO s.r.o.Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru
- 2frogs s. r. o.Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru
- 3D-pharmed s. r. o.Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru
- A2M Services, s.r.o.Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru
- A3 print s. r. o.Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru
- AAtoWIN s. r. o.Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru