Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

H1, s.r.o.

H1, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Podhájska 1049/14, 930 41 Hviezdoslavov (okres Dunajská Streda). IČO firmy je 52537404. Vznikla 20. augusta 2019, teda pred 7 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 21 940 € a zisk 5 727 €. Tržby sa medziročne znížili o 79,2 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 534 208 €, vlastné imanie 127 948 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
52537404
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Podhájska 1049/14, 930 41 Hviezdoslavov
Stav
Aktívna

Je firma H1, s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Trnava, Sro/63137/T

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2121194922

    Registrácia §4, platiteľ od 1. júla 2022.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
H1, s.r.o.
Sídlo
Podhájska 1049/14, 930 41 Hviezdoslavov
IČO
52537404
DIČ
2121194922
IČ DPH
SK2121194922
Zapísaná
Okresný súd Trnava, Sro/63137/T
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
H1, s.r.o.
IČO
52537404
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Podhájska 1049/14, 930 41 Hviezdoslavov
Okres
Dunajská Streda
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
20. augusta 2019
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Trnava
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/63137/T
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Dunajská Streda: 24 775. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 9 090. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8299) v Trnavskom kraji: 4 490. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy H1, s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 21 940 € a zisk 5 727 €. Tržby sa medziročne znížili o 79,2 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 534 208 €, vlastné imanie 127 948 €.

Tržby (čistý obrat)
2022: 4 tis. €'222023: 64 tis. €'232024: 106 tis. €'242025: 22 tis. €'2522 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2020: -339 €'202021: -93 €'212022: -9 tis. €'222023: 50 tis. €'232024: 77 tis. €'242025: 6 tis. €'256 tis. €
Finančné údaje firmy H1, s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202521 940 €5 727 €534 208 €127 948 €406 260 €
2024105 690 €77 358 €378 767 €122 221 €256 546 €
202364 333 €49 792 €252 777 €44 864 €207 913 €
20224 320 €-9 497 €158 482 €-4 928 €163 410 €
2021—-93 €205 578 €4 569 €201 009 €
2020—-339 €205 661 €4 661 €201 000 €
2019——5 000 €5 000 €—

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá H1, s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 14. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  2. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  3. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  4. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  5. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  6. Prenájom hnuteľných vecí,
  7. Reklamné a marketingové služby
  8. Prieskum trhu a verejnej mienky
  9. Administratívne služby
  10. Služby spojené s počítačovým spracovaním údajov
  11. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  12. Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  13. Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  14. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Štatutárny orgán

  • Kamil ZemanKonateľ · od 20. augusta 2019
  • MVDr. Martina SoboličováKonateľ · od 4. novembra 2022

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy H1, s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2019. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Zmena sídla: Podhájska 1049/14, 930 41 Hviezdoslavov
    • Koniec funkcie (konateľ): MVDr. Martina Mužiková
  2. 2022

    • Konateľ: MVDr. Martina Mužiková
    • Konateľ: MVDr. Martina Soboličová
  3. 2019

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: H1, s.r.o.
    • Sídlo: Varšavská 1, 831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Kamil Zeman

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Trnava, Sro/63137/T.

Časté otázky o firme H1, s.r.o.

Aké je IČO firmy H1, s.r.o.?

IČO firmy H1, s.r.o. je 52537404.

Kde sídli firma H1, s.r.o.?

Sídlo firmy H1, s.r.o. je Podhájska 1049/14, 930 41 Hviezdoslavov, okres Dunajská Streda, Trnavský kraj.

Čím sa zaoberá H1, s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 14.

Kedy vznikla firma H1, s.r.o.?

Firma H1, s.r.o. vznikla 20. augusta 2019 a existuje 7 rokov.

Aké je základné imanie firmy H1, s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy H1, s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Kamil Zeman (konateľ), MVDr. Martina Soboličová (konateľ).

Aké tržby má H1, s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma H1, s.r.o. tržby 21 940 €, medziročne menej o 79,2 %.

Je H1, s.r.o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 5 727 €.

Je H1, s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. H1, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121194922, platiteľ od 1. júla 2022. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je H1, s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. H1, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma H1, s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 28. apríla 2026. V štatutárnom orgáne je zapísaných 4 zmien.

Je firma H1, s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52537404.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou