Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Hanák Jakub s. r. o.

Hanák Jakub s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Kuchyňa 209, 900 52 Kuchyňa (okres Malacky). IČO firmy je 50351923. Vznikla 7. júna 2016, teda pred 10 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: zemné práce (4312). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
50351923
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Kuchyňa 209, 900 52 Kuchyňa
Stav
Aktívna

Je firma Hanák Jakub s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/111962/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2120291591

    Registrácia §4, platiteľ od 1. februára 2017.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Hanák Jakub s. r. o.
Sídlo
Kuchyňa 209, 900 52 Kuchyňa
IČO
50351923
DIČ
2120291591
IČ DPH
SK2120291591
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/111962/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Hanák Jakub s. r. o.
IČO
50351923
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Kuchyňa 209, 900 52 Kuchyňa
Okres
Malacky
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
7. júna 2016
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
4312 Zemné práce
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/111962/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Malacky: 14 895. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 4 982. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4312) v Bratislavskom kraji: 6 293. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 50351923.

Čím sa zaoberá Hanák Jakub s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

4312 Zemné práce

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 13. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Prípravné práce k realizácii stavby
  2. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  3. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  4. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  5. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  6. Reklamné a marketingové služby
  7. Čistiace a upratovacie služby
  8. Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  9. Prenájom hnuteľných vecí
  10. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  11. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  12. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  13. Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

Štatutárny orgán

  • Jakub HanákKonateľ · od 7. júna 2016

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Hanák Jakub s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2016. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2020

    • Zmena obchodného mena na: Hanák Jakub s. r. o.
  2. 2016

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Hanák-Construction work s.r.o.
    • Sídlo: 209, 900 52 Kuchyňa
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Jakub Hanák

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/111962/B.

Časté otázky o firme Hanák Jakub s. r. o.

Aké je IČO firmy Hanák Jakub s. r. o.?

IČO firmy Hanák Jakub s. r. o. je 50351923.

Kde sídli firma Hanák Jakub s. r. o.?

Sídlo firmy Hanák Jakub s. r. o. je Kuchyňa 209, 900 52 Kuchyňa, okres Malacky, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Hanák Jakub s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je zemné práce (4312). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 13.

Kedy vznikla firma Hanák Jakub s. r. o.?

Firma Hanák Jakub s. r. o. vznikla 7. júna 2016 a existuje 10 rokov.

Aké je základné imanie firmy Hanák Jakub s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Hanák Jakub s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Jakub Hanák (konateľ).

Je Hanák Jakub s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. Hanák Jakub s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120291591, platiteľ od 1. februára 2017. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Hanák Jakub s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. Hanák Jakub s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Hanák Jakub s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 30. mája 2020 (nový názov Hanák Jakub s. r. o.). Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Hanák Jakub s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50351923.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou