Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ignác Bandík

Ignác Bandík je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Rabčice 478, 029 45 Rabčice (okres Námestovo). IČO firmy je 57159441. Vznikla 20. augusta 2025, teda pred 1 rokom. Hlavná činnosť podľa SK NACE: zemné práce (4312). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
57159441
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Rabčice 478, 029 45 Rabčice
Stav
Aktívna

Je firma Ignác Bandík spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Námestovo, 560-34091

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ignác Bandík
Sídlo
Rabčice 478, 029 45 Rabčice
IČO
57159441
Zapísaná
Okresný úrad Námestovo, 560-34091
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Ignác Bandík
IČO
57159441
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Rabčice 478, 029 45 Rabčice
Okres
Námestovo
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
20. augusta 2025
Hlavná činnosť (SK NACE)
4312 Zemné práce
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Námestovo
Spisová značka / číslo registrácie
560-34091
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Námestovo: 14 854. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 10 928. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4312) v Žilinskom kraji: 11 994. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 57159441.

Čím sa zaoberá Ignác Bandík

Hlavná činnosť · SK NACE

4312 Zemné práce

Štatutárny orgán

  • Ignác BandíkPodnikateľ · od 20. augusta 2025

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ignác Bandík

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2025. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2025

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ignác Bandík
    • Sídlo: 478, 029 45 Rabčice
    • Podnikateľ: Ignác Bandík

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Námestovo, 560-34091.

Časté otázky o firme Ignác Bandík

Aké je IČO firmy Ignác Bandík?

IČO firmy Ignác Bandík je 57159441.

Kde sídli firma Ignác Bandík?

Sídlo firmy Ignác Bandík je Rabčice 478, 029 45 Rabčice, okres Námestovo, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá Ignác Bandík?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je zemné práce (4312).

Kedy vznikla firma Ignác Bandík?

Firma Ignác Bandík vznikla 20. augusta 2025 a existuje 1 rok.

Kto je štatutárom firmy Ignác Bandík?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ignác Bandík (podnikateľ).

Je Ignác Bandík platiteľom DPH?

Nie. Ignác Bandík nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Ignác Bandík daňovým dlžníkom?

Nie. Ignác Bandík nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ignác Bandík názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ignác Bandík aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 57159441.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou