Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
IMPACT ONE s.r.o.
IMPACT ONE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Lermontovova 3, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto (okres Bratislava I). IČO firmy je 54886511. Vznikla 21. septembra 2022, teda pred 4 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (1628). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 3 084 € a zisk 1 722 €. Tržby sa medziročne znížili o 95,4 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 6 842 €, vlastné imanie 6 722 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 54886511
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Lermontovova 3, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Stav
- Aktívna
Je firma IMPACT ONE s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/163795/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2121812209
Registrácia §4, platiteľ od 16. januára 2023.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Áno — 1 282,80 €
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- IMPACT ONE s.r.o.
- Sídlo
- Lermontovova 3, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- IČO
- 54886511
- DIČ
- 2121812209
- IČ DPH
- SK2121812209
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/163795/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- IMPACT ONE s.r.o.
- IČO
- 54886511
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Lermontovova 3, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Okres
- Bratislava I
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 21. septembra 2022
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 1628 Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/163795/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava I: 35 572. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 19 778. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 1628) v Bratislavskom kraji: 936. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy IMPACT ONE s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 3 084 € a zisk 1 722 €. Tržby sa medziročne znížili o 95,4 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 6 842 €, vlastné imanie 6 722 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 084 € | 1 722 € | 6 842 € | 6 722 € | 120 € |
| 2023 | 67 740 € | 7 976 € | 14 658 € | 12 976 € | 1 682 € |
| 2022 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá IMPACT ONE s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
1628 Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 40. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Vedenie účtovníctva
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Služby požičovní
Zobraziť ďalších 25 predmetov podnikania
- Sťahovacie služby
- Kuriérske služby
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Prevádzkovanie úschovní
- Informačná činnosť
- Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
- Textilná výroba
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Fotografické služby
- Administratívne služby
- Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Dizajnérske činnosti
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
Štatutárny orgán
- Milan HerkoKonateľ · od 11. novembra 2023
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy IMPACT ONE s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2022. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2023
- Koniec funkcie (konateľ): Ing. Michaela Stražanová
- Konateľ: Milan Herko
2022
- Zmena obchodného mena na: IMPACT ONE s.r.o.
- Zmena sídla: Lermontovova 3, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Koniec funkcie (konateľ): Mgr. Veronika Bilkovičová
- Konateľ: Ing. Michaela Stražanová
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: 4b2b.sk readymade 21 s.r.o
- Sídlo: Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Mgr. Veronika Bilkovičová
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/163795/B.
Časté otázky o firme IMPACT ONE s.r.o.
Aké je IČO firmy IMPACT ONE s.r.o.?
IČO firmy IMPACT ONE s.r.o. je 54886511.
Kde sídli firma IMPACT ONE s.r.o.?
Sídlo firmy IMPACT ONE s.r.o. je Lermontovova 3, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá IMPACT ONE s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (1628). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 40.
Kedy vznikla firma IMPACT ONE s.r.o.?
Firma IMPACT ONE s.r.o. vznikla 21. septembra 2022 a existuje 4 roky.
Aké je základné imanie firmy IMPACT ONE s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy IMPACT ONE s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Milan Herko (konateľ).
Aké tržby má IMPACT ONE s.r.o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma IMPACT ONE s.r.o. tržby 3 084 €, medziročne menej o 95,4 %.
Je IMPACT ONE s.r.o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 1 722 €.
Je IMPACT ONE s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. IMPACT ONE s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121812209, platiteľ od 16. januára 2023. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je IMPACT ONE s.r.o. daňovým dlžníkom?
V zozname daňových dlžníkov Finančnej správy je uvedený nedoplatok 1 282,80 € (zoznam k 30. septembra 2026).
Menila firma IMPACT ONE s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 1. decembra 2022 (nový názov IMPACT ONE s.r.o.). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 1. decembra 2022. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.
Je firma IMPACT ONE s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54886511.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- chupanwood s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- CINETIM FILM s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Continental Business Services s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- DM 2 s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- FINE LIVING s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- GOŠIN Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- LIBRA GROUP s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- MZ FIN, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Firmy s podobnou činnosťou
- STOLNABYT s.r.o.Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska
- TATRAPONK, spoločnosť s ručením obmedzenýmPilovanie a hobľovanie dreva
- Treemont s.r.o.Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu