Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Impulz Real - Košice, s.r.o.

Impulz Real - Košice, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Sládkovičova 3800/42, 040 01 Košice - mestská časť Sever (okres Košice I). IČO firmy je 47738936. Vznikla 4. apríla 2014, teda pred 12 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (6831). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
47738936
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Sládkovičova 3800/42, 040 01 Košice - mestská časť Sever
Stav
Aktívna

Je firma Impulz Real - Košice, s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Košice, Sro/35630/V

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Impulz Real - Košice, s.r.o.
Sídlo
Sládkovičova 3800/42, 040 01 Košice - mestská časť Sever
IČO
47738936
Zapísaná
Mestský súd Košice, Sro/35630/V
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Impulz Real - Košice, s.r.o.
IČO
47738936
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Sládkovičova 3800/42, 040 01 Košice - mestská časť Sever
Okres
Košice I
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
4. apríla 2014
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
6831 Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Košice
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/35630/V
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Košice I: 13 404. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 5 351. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6831) v Košickom kraji: 864. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 47738936.

Čím sa zaoberá Impulz Real - Košice, s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

6831 Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 16. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  2. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  3. vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  4. reklamné a marketingové služby
  5. administratívne služby
  6. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  7. sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  8. prenájom hnuteľných vecí
  9. správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnosti
  10. prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  11. nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  12. sťahovacie služby
  13. činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  14. prípravné práce k realizácii stavby
  15. uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Zobraziť ďalších 1 predmetov podnikania
  1. dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Štatutárny orgán

  • Ing. Marek TalianKonateľ · od 4. apríla 2014
  • Lucia TalianováKonateľ · od 1. januára 2022

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Impulz Real - Košice, s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2014. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2022

    • Konateľ: Lucia Talianová
  2. 2018

    • Zmena sídla: Sládkovičova 3800/42, 040 01 Košice - mestská časť Sever
  3. 2014

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Impulz Real - Košice, s.r.o.
    • Sídlo: Werferova 1, 040 11 Košice
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Ing. Marek Talian

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Košice, Sro/35630/V.

Časté otázky o firme Impulz Real - Košice, s.r.o.

Aké je IČO firmy Impulz Real - Košice, s.r.o.?

IČO firmy Impulz Real - Košice, s.r.o. je 47738936.

Kde sídli firma Impulz Real - Košice, s.r.o.?

Sídlo firmy Impulz Real - Košice, s.r.o. je Sládkovičova 3800/42, 040 01 Košice - mestská časť Sever, okres Košice I, Košický kraj.

Čím sa zaoberá Impulz Real - Košice, s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (6831). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 16.

Kedy vznikla firma Impulz Real - Košice, s.r.o.?

Firma Impulz Real - Košice, s.r.o. vznikla 4. apríla 2014 a existuje 12 rokov.

Aké je základné imanie firmy Impulz Real - Košice, s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Impulz Real - Košice, s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Marek Talian (konateľ), Lucia Talianová (konateľ).

Je Impulz Real - Košice, s.r.o. platiteľom DPH?

Nie. Impulz Real - Košice, s.r.o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Impulz Real - Košice, s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. Impulz Real - Košice, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Impulz Real - Košice, s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 10. novembra 2018. V štatutárnom orgáne je zapísaných 2 zmien.

Je firma Impulz Real - Košice, s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47738936.

Ďalšie subjekty na rovnakej adrese

Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.

Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 22. 10. 2026.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou