Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
InBody4care, s.r.o.
InBody4care, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Kulačská 3305, 929 01 Dunajská Streda (okres Dunajská Streda). IČO firmy je 45655812. Vznikla 28. júla 2010, teda pred 16 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2017 dosiahla firma tržby 7 611 € a stratu 527 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 11,9 %. Spolu majetok ku koncu roka 2017: 699 €, vlastné imanie -527 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 45655812
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Kulačská 3305, 929 01 Dunajská Streda
- Stav
- Aktívna
Je firma InBody4care, s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Trnava, Sro/36582/T
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2023080125
Registrácia §7.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Áno — 1 817,10 €
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- InBody4care, s.r.o.
- Sídlo
- Kulačská 3305, 929 01 Dunajská Streda
- IČO
- 45655812
- DIČ
- 2023080125
- IČ DPH
- SK2023080125
- Zapísaná
- Okresný súd Trnava, Sro/36582/T
Údaje z registra
- Obchodné meno
- InBody4care, s.r.o.
- IČO
- 45655812
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Kulačská 3305, 929 01 Dunajská Streda
- Okres
- Dunajská Streda
- Kraj
- Trnavský kraj
- Dátum vzniku
- 28. júla 2010
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Trnava
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/36582/T
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Dunajská Streda: 24 775. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 9 090. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7020) v Trnavskom kraji: 2 897. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy InBody4care, s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2017 dosiahla firma tržby 7 611 € a stratu 527 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 11,9 %. Spolu majetok ku koncu roka 2017: 699 €, vlastné imanie -527 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 7 611 € | -527 € | 699 € | -527 € | 1 226 € |
| 2016 | 6 802 € | -311 € | 9 203 € | 4 335 € | 4 868 € |
| 2015 | 1 098 € | 133 € | 12 659 € | 5 133 € | 12 222 € |
| 2014 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2013 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá InBody4care, s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 13. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- prenájom hnuteľných vecí,
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Výroba nápojov
- Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
- Výroba kŕmnych zmesí
Štatutárny orgán
- Denisa PečarKonateľ · od 21. septembra 2015
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy InBody4care, s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2010. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2017
- Zmena sídla: Kulačská 3305, 929 01 Dunajská Streda
2015
- Zmena sídla: 495, 930 16 Vydrany
- Koniec funkcie (konateľ): Ing. Boris Zetka
- Koniec funkcie (konateľ): Ing. Vratislav Řehola
- Konateľ: Denisa Pečar
2010
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: InBody4care, s.r.o.
- Sídlo: Kopčianska 10, 851 01 Bratislava
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Boris Zetka
- Konateľ: Ing. Vratislav Řehola
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Trnava, Sro/36582/T.
Časté otázky o firme InBody4care, s.r.o.
Aké je IČO firmy InBody4care, s.r.o.?
IČO firmy InBody4care, s.r.o. je 45655812.
Kde sídli firma InBody4care, s.r.o.?
Sídlo firmy InBody4care, s.r.o. je Kulačská 3305, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda, Trnavský kraj.
Čím sa zaoberá InBody4care, s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 13.
Kedy vznikla firma InBody4care, s.r.o.?
Firma InBody4care, s.r.o. vznikla 28. júla 2010 a existuje 16 rokov.
Aké je základné imanie firmy InBody4care, s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy InBody4care, s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Denisa Pečar (konateľ).
Aké tržby má InBody4care, s.r.o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2017 mala firma InBody4care, s.r.o. tržby 7 611 €, medziročne viac o 11,9 %.
Je InBody4care, s.r.o. zisková?
Za rok 2017 vykázala firma stratu 527 €.
Je InBody4care, s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. InBody4care, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023080125. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je InBody4care, s.r.o. daňovým dlžníkom?
V zozname daňových dlžníkov Finančnej správy je uvedený nedoplatok 1 817,10 € (zoznam k 30. septembra 2026).
Menila firma InBody4care, s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 2× — naposledy 25. augusta 2017. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.
Je firma InBody4care, s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 45655812.
Ďalšie firmy v Trnavskom kraji
- CSA-KA s. r. o.Dunajská Streda
- Gonion Global s. r. o.Hviezdoslavov
- H1, s.r.o.Hviezdoslavov
- Intellium s. r. o.Hviezdoslavov
- Opti4You, spol. s r.o.Šamorín
- RENOSIK CONSULTING s.r.oDunajská Streda
- Roland Koller SAFARIS, s.r.o.Šamorín
- WINDOW GLASS CMS, s. r. o.Dunajská Streda
Firmy s podobnou činnosťou
- A2 EXIM, spol. s r.o.Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- Ahoj Park Cafe s.r.o.Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- BARNIA, s. r. o.Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- Barrax, s. r. o.Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- DM 2 s.r.o.Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- EKOPRAKTIK, spol. s r.o.Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- ELHVAC s.r.o.Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- elianto s. r. o.Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia