Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ing. Branislav Sokologorský

Ing. Branislav Sokologorský je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Kaluža 590, 072 36 Kaluža (okres Michalovce). IČO firmy je 52150364. Vznikla 1. februára 2019, teda pred 7 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (4322). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
52150364
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Kaluža 590, 072 36 Kaluža
Stav
Aktívna

Je firma Ing. Branislav Sokologorský spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Michalovce, 840-25517

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK1121398553

    Registrácia §4, platiteľ od 1. apríla 2023.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ing. Branislav Sokologorský
Sídlo
Kaluža 590, 072 36 Kaluža
IČO
52150364
DIČ
1121398553
IČ DPH
SK1121398553
Zapísaná
Okresný úrad Michalovce, 840-25517
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Ing. Branislav Sokologorský
IČO
52150364
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Kaluža 590, 072 36 Kaluža
Okres
Michalovce
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
1. februára 2019
Hlavná činnosť (SK NACE)
4322 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Michalovce
Spisová značka / číslo registrácie
840-25517
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Michalovce: 12 892. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 6 758. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4322) v Košickom kraji: 871. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 52150364.

Čím sa zaoberá Ing. Branislav Sokologorský

Hlavná činnosť · SK NACE

4322 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 11. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
  2. Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení tlakovýchOdborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení plynových
  3. Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - plynových
  4. Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: strojnotechnologická časť
  5. Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  6. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  7. Prípravné práce k realizácii stavby
  8. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  9. Údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  10. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  11. Administratívne služby

Štatutárny orgán

  • Branislav SokologorskýPodnikateľ · od 1. februára 2019

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ing. Branislav Sokologorský

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2019. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2019

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ing. Branislav Sokologorský
    • Sídlo: 590, 072 36 Kaluža
    • Podnikateľ: Branislav Sokologorský

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Michalovce, 840-25517.

Časté otázky o firme Ing. Branislav Sokologorský

Aké je IČO firmy Ing. Branislav Sokologorský?

IČO firmy Ing. Branislav Sokologorský je 52150364.

Kde sídli firma Ing. Branislav Sokologorský?

Sídlo firmy Ing. Branislav Sokologorský je Kaluža 590, 072 36 Kaluža, okres Michalovce, Košický kraj.

Čím sa zaoberá Ing. Branislav Sokologorský?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (4322). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 11.

Kedy vznikla firma Ing. Branislav Sokologorský?

Firma Ing. Branislav Sokologorský vznikla 1. februára 2019 a existuje 7 rokov.

Kto je štatutárom firmy Ing. Branislav Sokologorský?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Branislav Sokologorský (podnikateľ).

Je Ing. Branislav Sokologorský platiteľom DPH?

Áno. Ing. Branislav Sokologorský je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK1121398553, platiteľ od 1. apríla 2023. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Ing. Branislav Sokologorský daňovým dlžníkom?

Nie. Ing. Branislav Sokologorský nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ing. Branislav Sokologorský názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ing. Branislav Sokologorský aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52150364.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou