Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Ing. Ján Daniš
Ing. Ján Daniš je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom D. Makovického 5099/8, 036 01 Martin (okres Martin). IČO firmy je 43637663. Vznikla 5. júna 2007, teda pred 19 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (4619). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 43637663
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- D. Makovického 5099/8, 036 01 Martin
- Stav
- Aktívna
Je firma Ing. Ján Daniš spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Martin, 550-18748
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Ing. Ján Daniš
- Sídlo
- D. Makovického 5099/8, 036 01 Martin
- IČO
- 43637663
- Zapísaná
- Okresný úrad Martin, 550-18748
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Ing. Ján Daniš
- IČO
- 43637663
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- D. Makovického 5099/8, 036 01 Martin
- Okres
- Martin
- Kraj
- Žilinský kraj
- Dátum vzniku
- 5. júna 2007
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4619 Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Martin
- Spisová značka / číslo registrácie
- 550-18748
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Martin: 16 043. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 8 177. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4619) v Žilinskom kraji: 2 401. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Ing. Ján Daniš
Hlavná činnosť · SK NACE
4619 Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 6. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností
- Veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností
- Sprostredkovanie výroby, obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti
- Podnikateľské poradenstvo
- Mimoškolské vzdelávanie a momoškolská výchova v rozsahu voľnej živnosti
- Organizovanie školení, kurzov a spoločenských podujatí
Štatutárny orgán
- Ján DanišPodnikateľ · od 5. júna 2007
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Ing. Ján Daniš
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2007. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2007
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Ing. Ján Daniš
- Sídlo: D. Makovického 5099/8, 036 01 Martin
- Podnikateľ: Ján Daniš
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Martin, 550-18748.
Časté otázky o firme Ing. Ján Daniš
Aké je IČO firmy Ing. Ján Daniš?
IČO firmy Ing. Ján Daniš je 43637663.
Kde sídli firma Ing. Ján Daniš?
Sídlo firmy Ing. Ján Daniš je D. Makovického 5099/8, 036 01 Martin, okres Martin, Žilinský kraj.
Čím sa zaoberá Ing. Ján Daniš?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (4619). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 6.
Kedy vznikla firma Ing. Ján Daniš?
Firma Ing. Ján Daniš vznikla 5. júna 2007 a existuje 19 rokov.
Kto je štatutárom firmy Ing. Ján Daniš?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ján Daniš (podnikateľ).
Je Ing. Ján Daniš platiteľom DPH?
Nie. Ing. Ján Daniš nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Ing. Ján Daniš daňovým dlžníkom?
Nie. Ing. Ján Daniš nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Ing. Ján Daniš názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Ing. Ján Daniš aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 43637663.
Ďalšie firmy v Žilinskom kraji
- € - Arabian Business Center - Slovakia s. r. o.Žilina
- 100class s. r. o.Zubrohlava
- 100pro s. r. o.Ružomberok
- 108 s. r. o.Strečno
- 10B X7 2026 Slovakia, s. r. o.Žilina
- 111, s.r.o.Žilina
- „1192 - Zvonica"Dolný Kubín
- 123223, s. r. o.Martin
Firmy s podobnou činnosťou
- 0100 Ventures s. r. o.Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
- 101+ s. r. o.Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
- 1111, s.r.o.Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
- 111MM s. r. o.Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
- 121view Europe s.r.o.Veľkoobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT
- 1221 s.r.o.Sprostredkovanie veľkoobchodu s nábytkom, tovarom pre domácnosť a železiarskym tovarom
- 12 sokoly, s. r. o.Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
- 131 biznis, s.r.o.Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom