Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ing. Ján Kysel

Ing. Ján Kysel je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Plavisko 2223/109, 034 01 Ružomberok (okres Ružomberok). IČO firmy je 50426036. Vznikla 5. júla 2016, teda pred 10 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výstavba obytných a neobytných budov (4100). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
50426036
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Plavisko 2223/109, 034 01 Ružomberok
Stav
Aktívna

Je firma Ing. Ján Kysel spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Ružomberok, 570-14538

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ing. Ján Kysel
Sídlo
Plavisko 2223/109, 034 01 Ružomberok
IČO
50426036
Zapísaná
Okresný úrad Ružomberok, 570-14538
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Ing. Ján Kysel
IČO
50426036
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Plavisko 2223/109, 034 01 Ružomberok
Okres
Ružomberok
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
5. júla 2016
Hlavná činnosť (SK NACE)
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Ružomberok
Spisová značka / číslo registrácie
570-14538
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Ružomberok: 8 326. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 4 526. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4100) v Žilinskom kraji: 3 755. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Ing. Ján Kysel

Hlavná činnosť · SK NACE

4100 Výstavba obytných a neobytných budov

Štatutárny orgán

  • Ján KyselPodnikateľ · od 5. júla 2016

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ing. Ján Kysel

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2016. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2016

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ing. Ján Kysel
    • Sídlo: Plavisko 2223/109, 034 01 Ružomberok
    • Podnikateľ: Ján Kysel

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Ružomberok, 570-14538.

Časté otázky o firme Ing. Ján Kysel

Aké je IČO firmy Ing. Ján Kysel?

IČO firmy Ing. Ján Kysel je 50426036.

Kde sídli firma Ing. Ján Kysel?

Sídlo firmy Ing. Ján Kysel je Plavisko 2223/109, 034 01 Ružomberok, okres Ružomberok, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá Ing. Ján Kysel?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výstavba obytných a neobytných budov (4100).

Kedy vznikla firma Ing. Ján Kysel?

Firma Ing. Ján Kysel vznikla 5. júla 2016 a existuje 10 rokov.

Kto je štatutárom firmy Ing. Ján Kysel?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ján Kysel (podnikateľ).

Je Ing. Ján Kysel platiteľom DPH?

Nie. Ing. Ján Kysel nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Ing. Ján Kysel daňovým dlžníkom?

Nie. Ing. Ján Kysel nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ing. Ján Kysel názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ing. Ján Kysel aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50426036.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou