Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA

Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Studenec 139, 053 04 Studenec (okres Levoča). IČO firmy je 46198245. Vznikla 8. júna 2011, teda pred 15 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výstavba obytných a neobytných budov (4100). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
46198245
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Studenec 139, 053 04 Studenec
Stav
Aktívna

Je firma Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Poprad, 740-26812

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA
Sídlo
Studenec 139, 053 04 Studenec
IČO
46198245
Zapísaná
Okresný úrad Poprad, 740-26812
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA
IČO
46198245
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Studenec 139, 053 04 Studenec
Okres
Levoča
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
8. júna 2011
Hlavná činnosť (SK NACE)
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Poprad
Spisová značka / číslo registrácie
740-26812
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Levoča: 4 356. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 2 523. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4100) v Prešovskom kraji: 3 893. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 46198245.

Čím sa zaoberá Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA

Hlavná činnosť · SK NACE

4100 Výstavba obytných a neobytných budov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 7. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  2. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  3. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  4. Zámočníctvo
  5. Kovoobrábanie
  6. Nástrojárstvo
  7. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Štatutárny orgán

  • Jaroslav GalovičPodnikateľ · od 8. júna 2011

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2011. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2011

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA
    • Sídlo: 139, 053 04 Studenec
    • Podnikateľ: Jaroslav Galovič

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Poprad, 740-26812.

Časté otázky o firme Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA

Aké je IČO firmy Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA?

IČO firmy Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA je 46198245.

Kde sídli firma Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA?

Sídlo firmy Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA je Studenec 139, 053 04 Studenec, okres Levoča, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výstavba obytných a neobytných budov (4100). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 7.

Kedy vznikla firma Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA?

Firma Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA vznikla 8. júna 2011 a existuje 15 rokov.

Kto je štatutárom firmy Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Jaroslav Galovič (podnikateľ).

Je Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA platiteľom DPH?

Nie. Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA daňovým dlžníkom?

Nie. Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ing. Jaroslav Galovič - KOVAREA aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 46198245.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou