Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION

Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Letná 657/2, 962 31 Sliač (okres Zvolen). IČO firmy je 50948962. Vznikla 5. júna 2017, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (5912). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
50948962
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Letná 657/2, 962 31 Sliač
Stav
Aktívna

Je firma Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Zvolen, 670-26614

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION
Sídlo
Letná 657/2, 962 31 Sliač
IČO
50948962
Zapísaná
Okresný úrad Zvolen, 670-26614
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION
IČO
50948962
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Letná 657/2, 962 31 Sliač
Okres
Zvolen
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
5. júna 2017
Hlavná činnosť (SK NACE)
5912 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Zvolen
Spisová značka / číslo registrácie
670-26614
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Zvolen: 11 373. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 4 890. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5912) v Banskobystrickom kraji: 241. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 50948962.

Čím sa zaoberá Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION

Hlavná činnosť · SK NACE

5912 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  2. Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  3. Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Štatutárny orgán

  • Martin BudaPodnikateľ · od 5. júna 2017

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Zmena sídla: Letná 657/2, 962 31 Sliač
  2. 2017

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION
    • Sídlo: 124, 962 31 Sielnica
    • Podnikateľ: Martin Buda

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Zvolen, 670-26614.

Časté otázky o firme Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION

Aké je IČO firmy Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION?

IČO firmy Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION je 50948962.

Kde sídli firma Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION?

Sídlo firmy Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION je Letná 657/2, 962 31 Sliač, okres Zvolen, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (5912). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.

Kedy vznikla firma Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION?

Firma Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION vznikla 5. júna 2017 a existuje 9 rokov.

Kto je štatutárom firmy Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Martin Buda (podnikateľ).

Je Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION platiteľom DPH?

Nie. Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION daňovým dlžníkom?

Nie. Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 19. marca 2026. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ing. Martin Buda - MEDIA PRODUCTION aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50948962.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou

  • 0db Works s.r.o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 10DTendy, s. r. o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 10fingers s. r. o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 10x s. r. o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 11 LEGAL, s.r.o.Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 121films s. r. o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 182 PRODUCTION s. r. o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 1989.sk, s.r.o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov