Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Ing. Miroslav Palček
Ing. Miroslav Palček je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Hlavná ulica 414/20, 018 64 Košeca (okres Ilava). IČO firmy je 56133049. Vznikla 5. marca 2024, teda pred 2 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: oprava a údržba elektrických prístrojov (3314). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 56133049
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Hlavná ulica 414/20, 018 64 Košeca
- Stav
- Aktívna
Je firma Ing. Miroslav Palček spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Trenčín, 350-50826
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Ing. Miroslav Palček
- Sídlo
- Hlavná ulica 414/20, 018 64 Košeca
- IČO
- 56133049
- Zapísaná
- Okresný úrad Trenčín, 350-50826
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Ing. Miroslav Palček
- IČO
- 56133049
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Hlavná ulica 414/20, 018 64 Košeca
- Okres
- Ilava
- Kraj
- Trenčiansky kraj
- Dátum vzniku
- 5. marca 2024
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 3314 Oprava a údržba elektrických prístrojov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Trenčín
- Spisová značka / číslo registrácie
- 350-50826
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Ilava: 8 218. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 4 378. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 3314) v Trenčianskom kraji: 357. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 56133049.
Čím sa zaoberá Ing. Miroslav Palček
Hlavná činnosť · SK NACE
3314 Oprava a údržba elektrických prístrojov
Štatutárny orgán
- Miroslav PalčekPodnikateľ · od 5. marca 2024
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Ing. Miroslav Palček
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2024. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2024
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Ing. Miroslav Palček
- Sídlo: Hlavná ulica 414/20, 018 64 Košeca
- Podnikateľ: Miroslav Palček
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Trenčín, 350-50826.
Časté otázky o firme Ing. Miroslav Palček
Aké je IČO firmy Ing. Miroslav Palček?
IČO firmy Ing. Miroslav Palček je 56133049.
Kde sídli firma Ing. Miroslav Palček?
Sídlo firmy Ing. Miroslav Palček je Hlavná ulica 414/20, 018 64 Košeca, okres Ilava, Trenčiansky kraj.
Čím sa zaoberá Ing. Miroslav Palček?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je oprava a údržba elektrických prístrojov (3314).
Kedy vznikla firma Ing. Miroslav Palček?
Firma Ing. Miroslav Palček vznikla 5. marca 2024 a existuje 2 roky.
Kto je štatutárom firmy Ing. Miroslav Palček?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Miroslav Palček (podnikateľ).
Je Ing. Miroslav Palček platiteľom DPH?
Nie. Ing. Miroslav Palček nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Ing. Miroslav Palček daňovým dlžníkom?
Nie. Ing. Miroslav Palček nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Ing. Miroslav Palček názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Ing. Miroslav Palček aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 56133049.
Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji
- 01523 s. r. o.Prievidza
- 100REAL, s. r. o.Tužina
- 100 rokov Gymnázia v PrievidziPrievidza
- 100ry s.r.o.Považská Bystrica
- 103 amigos, s. r. o.Bánovce nad Bebravou
- 10 b. j. Karpatská ul. 60, TrenčínTrenčín
- 10 b. j. Karpatská ul. 62, Trenčín "v likvidácii"Trenčín
- 10k Holding s. r. o.Trenčín
Firmy s podobnou činnosťou
- 2CA s. r. o.Oprava a údržba elektrických prístrojov
- 2FSHZ s. r. o.Oprava a údržba strojov
- 2MKH s. r. o.Oprava a údržba kovových konštrukcií
- 36597015 s. r. o.Oprava a údržba elektrických prístrojov
- 369 Tesla Elektrik s. r. o.Oprava a údržba elektrických prístrojov
- 3D s.r.o.Oprava a údržba elektrických prístrojov
- 3D Zlatníctvo - Dizajn s. r. o.Oprava a údržba strojov
- 3D Zlatníctvo - Klenoty na mieru s.r.o.Oprava a údržba strojov