Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ing. Monika Dianová, s.r.o.

Ing. Monika Dianová, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Hronské predmestie 1057/9, 974 01 Banská Bystrica (okres Banská Bystrica). IČO firmy je 50829793. Vznikla 7. apríla 2017, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné špecializované dizajnérske činnosti (7414). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
50829793
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Hronské predmestie 1057/9, 974 01 Banská Bystrica
Stav
Aktívna

Je firma Ing. Monika Dianová, s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Banská Bystrica, Sro/31806/S

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ing. Monika Dianová, s.r.o.
Sídlo
Hronské predmestie 1057/9, 974 01 Banská Bystrica
IČO
50829793
Zapísaná
Okresný súd Banská Bystrica, Sro/31806/S
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Ing. Monika Dianová, s.r.o.
IČO
50829793
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Hronské predmestie 1057/9, 974 01 Banská Bystrica
Okres
Banská Bystrica
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
7. apríla 2017
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
7414 Ostatné špecializované dizajnérske činnosti
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Banská Bystrica
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/31806/S
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Banská Bystrica: 24 999. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 11 410. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7414) v Banskobystrickom kraji: 56. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 50829793.

Čím sa zaoberá Ing. Monika Dianová, s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

7414 Ostatné špecializované dizajnérske činnosti

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 11. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  2. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb
  3. správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  4. reklamné a marketingové služby
  5. činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  6. dizajnérske činnosti
  7. fotografické služby
  8. počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  9. nakladanie s výsledkami duševnej tvorivej činnosti so súhlasom autora
  10. Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poistenie alebo zaistenie
  11. Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poskytovanie úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov

Štatutárny orgán

  • Ing. Monika DianováKonateľ · od 7. apríla 2017

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ing. Monika Dianová, s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2021

    • Zmena sídla: Hronské predmestie 1057/9, 974 01 Banská Bystrica
    • Zmena obchodného mena na: Ing. Monika Dianová, s.r.o.
  2. 2017

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Pure Design & Style, s.r.o.
    • Sídlo: Komenského 18/A, 974 01 Banská Bystrica
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Ing. Monika Dianová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Banská Bystrica, Sro/31806/S.

Časté otázky o firme Ing. Monika Dianová, s.r.o.

Aké je IČO firmy Ing. Monika Dianová, s.r.o.?

IČO firmy Ing. Monika Dianová, s.r.o. je 50829793.

Kde sídli firma Ing. Monika Dianová, s.r.o.?

Sídlo firmy Ing. Monika Dianová, s.r.o. je Hronské predmestie 1057/9, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá Ing. Monika Dianová, s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné špecializované dizajnérske činnosti (7414). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 11.

Kedy vznikla firma Ing. Monika Dianová, s.r.o.?

Firma Ing. Monika Dianová, s.r.o. vznikla 7. apríla 2017 a existuje 9 rokov.

Aké je základné imanie firmy Ing. Monika Dianová, s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Ing. Monika Dianová, s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Monika Dianová (konateľ).

Je Ing. Monika Dianová, s.r.o. platiteľom DPH?

Nie. Ing. Monika Dianová, s.r.o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Ing. Monika Dianová, s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. Ing. Monika Dianová, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ing. Monika Dianová, s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 7. mája 2021 (nový názov Ing. Monika Dianová, s.r.o.). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 28. septembra 2021. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ing. Monika Dianová, s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50829793.

Ďalšie subjekty na rovnakej adrese

Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.

Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 23. 10. 2026.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou