Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ing. Patrik Zakovič - efibot

Ing. Patrik Zakovič - efibot je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Chotčanská 2125/35, 091 01 Stropkov (okres Stropkov). IČO firmy je 53096711. Vznikla 25. mája 2020, teda pred 6 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (6220). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
53096711
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Chotčanská 2125/35, 091 01 Stropkov
Stav
Aktívna

Je firma Ing. Patrik Zakovič - efibot spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Stropkov, 770-7186

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ing. Patrik Zakovič - efibot
Sídlo
Chotčanská 2125/35, 091 01 Stropkov
IČO
53096711
Zapísaná
Okresný úrad Stropkov, 770-7186
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Ing. Patrik Zakovič - efibot
IČO
53096711
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Chotčanská 2125/35, 091 01 Stropkov
Okres
Stropkov
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
25. mája 2020
Hlavná činnosť (SK NACE)
6220 Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Stropkov
Spisová značka / číslo registrácie
770-7186
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Stropkov: 3 360. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 1 952. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6220) v Prešovskom kraji: 1 131. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 53096711.

Čím sa zaoberá Ing. Patrik Zakovič - efibot

Hlavná činnosť · SK NACE

6220 Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Štatutárny orgán

  • Patrik ZakovičPodnikateľ · od 25. mája 2020

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ing. Patrik Zakovič - efibot

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2020. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2020

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ing. Patrik Zakovič - efibot
    • Sídlo: Chotčanská 2125/35, 091 01 Stropkov
    • Podnikateľ: Patrik Zakovič

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Stropkov, 770-7186.

Časté otázky o firme Ing. Patrik Zakovič - efibot

Aké je IČO firmy Ing. Patrik Zakovič - efibot?

IČO firmy Ing. Patrik Zakovič - efibot je 53096711.

Kde sídli firma Ing. Patrik Zakovič - efibot?

Sídlo firmy Ing. Patrik Zakovič - efibot je Chotčanská 2125/35, 091 01 Stropkov, okres Stropkov, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá Ing. Patrik Zakovič - efibot?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (6220). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Ing. Patrik Zakovič - efibot?

Firma Ing. Patrik Zakovič - efibot vznikla 25. mája 2020 a existuje 6 rokov.

Kto je štatutárom firmy Ing. Patrik Zakovič - efibot?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Patrik Zakovič (podnikateľ).

Je Ing. Patrik Zakovič - efibot platiteľom DPH?

Nie. Ing. Patrik Zakovič - efibot nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Ing. Patrik Zakovič - efibot daňovým dlžníkom?

Nie. Ing. Patrik Zakovič - efibot nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ing. Patrik Zakovič - efibot názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ing. Patrik Zakovič - efibot aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53096711.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou