Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Ing. Pavol Žabka
Ing. Pavol Žabka je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Rudinka 80, 023 31 Rudinka (okres Kysucké Nové Mesto). IČO firmy je 53721667. Vznikla 9. apríla 2021, teda pred 5 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (6220). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 53721667
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Rudinka 80, 023 31 Rudinka
- Stav
- Aktívna
Je firma Ing. Pavol Žabka spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Žilina, 580-70625
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Ing. Pavol Žabka
- Sídlo
- Rudinka 80, 023 31 Rudinka
- IČO
- 53721667
- Zapísaná
- Okresný úrad Žilina, 580-70625
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Ing. Pavol Žabka
- IČO
- 53721667
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Rudinka 80, 023 31 Rudinka
- Okres
- Kysucké Nové Mesto
- Kraj
- Žilinský kraj
- Dátum vzniku
- 9. apríla 2021
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6220 Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Žilina
- Spisová značka / číslo registrácie
- 580-70625
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Kysucké Nové Mesto: 5 059. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 3 072. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6220) v Žilinskom kraji: 1 522. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 53721667.
Čím sa zaoberá Ing. Pavol Žabka
Hlavná činnosť · SK NACE
6220 Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
Štatutárny orgán
- Pavol ŽabkaPodnikateľ · od 9. apríla 2021
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Ing. Pavol Žabka
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2021. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2024
- Zmena sídla: 80, 023 31 Rudinka
2021
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Ing. Pavol Žabka
- Sídlo: Dolinský potok 999/40, 024 01 Kysucké Nové Mesto
- Podnikateľ: Pavol Žabka
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Žilina, 580-70625.
Časté otázky o firme Ing. Pavol Žabka
Aké je IČO firmy Ing. Pavol Žabka?
IČO firmy Ing. Pavol Žabka je 53721667.
Kde sídli firma Ing. Pavol Žabka?
Sídlo firmy Ing. Pavol Žabka je Rudinka 80, 023 31 Rudinka, okres Kysucké Nové Mesto, Žilinský kraj.
Čím sa zaoberá Ing. Pavol Žabka?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (6220).
Kedy vznikla firma Ing. Pavol Žabka?
Firma Ing. Pavol Žabka vznikla 9. apríla 2021 a existuje 5 rokov.
Kto je štatutárom firmy Ing. Pavol Žabka?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Pavol Žabka (podnikateľ).
Je Ing. Pavol Žabka platiteľom DPH?
Nie. Ing. Pavol Žabka nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Ing. Pavol Žabka daňovým dlžníkom?
Nie. Ing. Pavol Žabka nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Ing. Pavol Žabka názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 2. februára 2024. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Ing. Pavol Žabka aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53721667.
Ďalšie firmy v Žilinskom kraji
- € - Arabian Business Center - Slovakia s. r. o.Žilina
- 100class s. r. o.Zubrohlava
- 100pro s. r. o.Ružomberok
- 108 s. r. o.Strečno
- 10B X7 2026 Slovakia, s. r. o.Žilina
- 111, s.r.o.Žilina
- „1192 - Zvonica"Dolný Kubín
- 123223, s. r. o.Martin
Firmy s podobnou činnosťou
- 010 s. r. o.Počítačové programovanie
- 01 People s.r.o.Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
- 0252 s. r. o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- 0xAD2020, s. r. o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- 0xFF s. r. o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- 1001 0100 s.r.o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- 10tacle studios slovakia s.r.o.Počítačové programovanie
- 10T Studios s. r. o.Počítačové programovanie