Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ing. Silvia Friedlová

Ing. Silvia Friedlová je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Milana Marečka 6110/18, 841 08 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves (okres Bratislava IV). IČO firmy je 44812949. Vznikla 1. júna 2009, teda pred 17 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru (5819). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
44812949
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Milana Marečka 6110/18, 841 08 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
Stav
Aktívna

Je firma Ing. Silvia Friedlová spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Bratislava, 110-187294

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ing. Silvia Friedlová
Sídlo
Milana Marečka 6110/18, 841 08 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
IČO
44812949
Zapísaná
Okresný úrad Bratislava, 110-187294
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Ing. Silvia Friedlová
IČO
44812949
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Milana Marečka 6110/18, 841 08 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
Okres
Bratislava IV
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
1. júna 2009
Hlavná činnosť (SK NACE)
5819 Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Bratislava
Spisová značka / číslo registrácie
110-187294
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava IV: 22 439. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 10 391. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5819) v Bratislavskom kraji: 1 297. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Ing. Silvia Friedlová

Hlavná činnosť · SK NACE

5819 Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 6. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Vydavateľská činnosť
  2. Administratívne služby
  3. Grafické práce na počítači
  4. Public relation
  5. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  6. Reklamné a marketingové služby

Štatutárny orgán

  • Silvia FriedlováPodnikateľ · od 1. júna 2009

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ing. Silvia Friedlová

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2009. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2009

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ing. Silvia Friedlová
    • Sídlo: Milana Marečka 6110/18, 841 08 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
    • Podnikateľ: Silvia Friedlová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Bratislava, 110-187294.

Časté otázky o firme Ing. Silvia Friedlová

Aké je IČO firmy Ing. Silvia Friedlová?

IČO firmy Ing. Silvia Friedlová je 44812949.

Kde sídli firma Ing. Silvia Friedlová?

Sídlo firmy Ing. Silvia Friedlová je Milana Marečka 6110/18, 841 08 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Ing. Silvia Friedlová?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru (5819). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 6.

Kedy vznikla firma Ing. Silvia Friedlová?

Firma Ing. Silvia Friedlová vznikla 1. júna 2009 a existuje 17 rokov.

Kto je štatutárom firmy Ing. Silvia Friedlová?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Silvia Friedlová (podnikateľ).

Je Ing. Silvia Friedlová platiteľom DPH?

Nie. Ing. Silvia Friedlová nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Ing. Silvia Friedlová daňovým dlžníkom?

Nie. Ing. Silvia Friedlová nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ing. Silvia Friedlová názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ing. Silvia Friedlová aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 44812949.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou