Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ing. Tomáš Potocký

Ing. Tomáš Potocký je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Pod záhradami 2454/60, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka (okres Bratislava IV). IČO firmy je 40701794. Vznikla 1. septembra 2003, teda pred 23 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
40701794
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Pod záhradami 2454/60, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka
Stav
Aktívna

Je firma Ing. Tomáš Potocký spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Bratislava, 102-34551

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ing. Tomáš Potocký
Sídlo
Pod záhradami 2454/60, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka
IČO
40701794
Zapísaná
Okresný úrad Bratislava, 102-34551
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Ing. Tomáš Potocký
IČO
40701794
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Pod záhradami 2454/60, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka
Okres
Bratislava IV
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
1. septembra 2003
Hlavná činnosť (SK NACE)
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Bratislava
Spisová značka / číslo registrácie
102-34551
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava IV: 22 439. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 10 391. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4712) v Bratislavskom kraji: 13 623. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Ing. Tomáš Potocký

Hlavná činnosť · SK NACE

4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 37. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  2. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  3. Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  4. Administratívne služby
  5. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  6. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  7. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  8. Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  9. Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  10. Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  11. Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  12. Prípravné práce k realizácii stavby
  13. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  14. Prenájom hnuteľných vecí
  15. Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
Zobraziť ďalších 22 predmetov podnikania
  1. Informačná činnosť
  2. Služby požičovní
  3. Verejné obstarávanie
  4. Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
  5. Sťahovacie služby
  6. Kuriérske služby
  7. Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  8. Dizajnérske činnosti
  9. Fotografické služby
  10. Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
  11. Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  12. Chov vybraných druhov zvierat
  13. Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  14. Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  15. Poskytovanie služieb v rybárstve
  16. Vedenie účtovníctva
  17. Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  18. Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  19. Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  20. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  21. Čistiace a upratovacie služby
  22. Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla

Štatutárny orgán

  • Tomáš PotockýPodnikateľ · od 1. septembra 2003

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ing. Tomáš Potocký

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2003. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2003

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ing. Tomáš Potocký
    • Sídlo: Pod záhradami 2454/60, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka
    • Podnikateľ: Tomáš Potocký

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Bratislava, 102-34551.

Časté otázky o firme Ing. Tomáš Potocký

Aké je IČO firmy Ing. Tomáš Potocký?

IČO firmy Ing. Tomáš Potocký je 40701794.

Kde sídli firma Ing. Tomáš Potocký?

Sídlo firmy Ing. Tomáš Potocký je Pod záhradami 2454/60, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka, okres Bratislava IV, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Ing. Tomáš Potocký?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 37.

Kedy vznikla firma Ing. Tomáš Potocký?

Firma Ing. Tomáš Potocký vznikla 1. septembra 2003 a existuje 23 rokov.

Kto je štatutárom firmy Ing. Tomáš Potocký?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Tomáš Potocký (podnikateľ).

Je Ing. Tomáš Potocký platiteľom DPH?

Nie. Ing. Tomáš Potocký nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Ing. Tomáš Potocký daňovým dlžníkom?

Nie. Ing. Tomáš Potocký nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ing. Tomáš Potocký názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ing. Tomáš Potocký aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 40701794.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou