Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Ing. Zdenko Habán
Ing. Zdenko Habán je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Merašice 73, 920 61 Merašice (okres Hlohovec). IČO firmy je 50601296. Vznikla 11. novembra 2016, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: architektonické činnosti (7111). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 50601296
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Merašice 73, 920 61 Merašice
- Stav
- Aktívna
Je firma Ing. Zdenko Habán spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Trnava, 250-38518
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Ing. Zdenko Habán
- Sídlo
- Merašice 73, 920 61 Merašice
- IČO
- 50601296
- Zapísaná
- Okresný úrad Trnava, 250-38518
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Ing. Zdenko Habán
- IČO
- 50601296
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Merašice 73, 920 61 Merašice
- Okres
- Hlohovec
- Kraj
- Trnavský kraj
- Dátum vzniku
- 11. novembra 2016
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 7111 Architektonické činnosti
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Trnava
- Spisová značka / číslo registrácie
- 250-38518
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Hlohovec: 5 575. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 2 974. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7111) v Trnavskom kraji: 551. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 50601296.
Čím sa zaoberá Ing. Zdenko Habán
Hlavná činnosť · SK NACE
7111 Architektonické činnosti
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 9. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť
- Uskutočňovanie krajinno-architektonických sadovníckych diel
Štatutárny orgán
- Zdenko HabánPodnikateľ · od 11. novembra 2016
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Ing. Zdenko Habán
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2016. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2016
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Ing. Zdenko Habán
- Sídlo: 73, 920 61 Merašice
- Podnikateľ: Zdenko Habán
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Trnava, 250-38518.
Časté otázky o firme Ing. Zdenko Habán
Aké je IČO firmy Ing. Zdenko Habán?
IČO firmy Ing. Zdenko Habán je 50601296.
Kde sídli firma Ing. Zdenko Habán?
Sídlo firmy Ing. Zdenko Habán je Merašice 73, 920 61 Merašice, okres Hlohovec, Trnavský kraj.
Čím sa zaoberá Ing. Zdenko Habán?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je architektonické činnosti (7111). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 9.
Kedy vznikla firma Ing. Zdenko Habán?
Firma Ing. Zdenko Habán vznikla 11. novembra 2016 a existuje 9 rokov.
Kto je štatutárom firmy Ing. Zdenko Habán?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Zdenko Habán (podnikateľ).
Je Ing. Zdenko Habán platiteľom DPH?
Nie. Ing. Zdenko Habán nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Ing. Zdenko Habán daňovým dlžníkom?
Nie. Ing. Zdenko Habán nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Ing. Zdenko Habán názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Ing. Zdenko Habán aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50601296.
Ďalšie firmy v Trnavskom kraji
- 010 s. r. o.Matúškovo
- 01 Auth, s.r.o.Holíč
- 01 Go, s. r. o.Holíč
- 01 Marketing House s.r.o.Skalica
- 01 People s.r.o.Holíč
- 045 s. r. o.Trnava
- 04 J-J s.r.o.Kopčany
- 1000 realít +, s.r.o.Trnava
Firmy s podobnou činnosťou
- 0711 s.r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- 18rooms, s.r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- 1. DTS, s. r. o.Technické testovanie a analýzy
- 1. Pozemkové centrum, s. r. o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- 2021 s.r.o.Architektonické činnosti
- 23, s.r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- 2ajja s. r. o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- 2ak s.r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo