Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Ingenum plus s. r. o.
Ingenum plus s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Teslova 15, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov (okres Bratislava II). IČO firmy je 54098912. Vznikla 29. septembra 2021, teda pred 5 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výstavba obytných a neobytných budov (4100). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 72 883 € a zisk 14 197 €. Tržby sa medziročne znížili o 55,8 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 46 709 €, vlastné imanie 40 203 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 54098912
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Teslova 15, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov
- Stav
- Aktívna
Je firma Ingenum plus s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/155513/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2121570132
Registrácia §4, platiteľ od 11. decembra 2025.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Ingenum plus s. r. o.
- Sídlo
- Teslova 15, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov
- IČO
- 54098912
- DIČ
- 2121570132
- IČ DPH
- SK2121570132
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/155513/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Ingenum plus s. r. o.
- IČO
- 54098912
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Teslova 15, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov
- Okres
- Bratislava II
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 29. septembra 2021
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4100 Výstavba obytných a neobytných budov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/155513/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava II: 45 672. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 23 403. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4100) v Bratislavskom kraji: 8 092. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy Ingenum plus s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 72 883 € a zisk 14 197 €. Tržby sa medziročne znížili o 55,8 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 46 709 €, vlastné imanie 40 203 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 72 883 € | 14 197 € | 46 709 € | 40 203 € | 6 506 € |
| 2024 | 164 994 € | 18 643 € | 31 018 € | 26 007 € | 5 011 € |
| 2023 | 4 839 € | 2 365 € | 7 830 € | 7 365 € | 465 € |
| 2022 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2021 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá Ingenum plus s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 25. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Finančný lízing
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Záložne
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zobraziť ďalších 10 predmetov podnikania
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Dizajnérske činnosti
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Služby požičovní
- Informačná činnosť
Štatutárny orgán
- Alexandra HavránekováKonateľ · od 29. septembra 2021
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Ingenum plus s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2021. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2021
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Ingenum plus s. r. o.
- Sídlo: Teslova 15, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Alexandra Havráneková
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/155513/B.
Časté otázky o firme Ingenum plus s. r. o.
Aké je IČO firmy Ingenum plus s. r. o.?
IČO firmy Ingenum plus s. r. o. je 54098912.
Kde sídli firma Ingenum plus s. r. o.?
Sídlo firmy Ingenum plus s. r. o. je Teslova 15, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá Ingenum plus s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výstavba obytných a neobytných budov (4100). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 25.
Kedy vznikla firma Ingenum plus s. r. o.?
Firma Ingenum plus s. r. o. vznikla 29. septembra 2021 a existuje 5 rokov.
Aké je základné imanie firmy Ingenum plus s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Ingenum plus s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Alexandra Havráneková (konateľ).
Aké tržby má Ingenum plus s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Ingenum plus s. r. o. tržby 72 883 €, medziročne menej o 55,8 %.
Je Ingenum plus s. r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 14 197 €.
Je Ingenum plus s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. Ingenum plus s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121570132, platiteľ od 11. decembra 2025. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je Ingenum plus s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. Ingenum plus s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Ingenum plus s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Ingenum plus s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54098912.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- Build & Thrive s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- GLAD s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- KELVIX s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
- LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov
- PeakTrade Consulting s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- RNDr. Veljačik - VEBA s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa
- ROTREX s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- SATELIT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov
Firmy s podobnou činnosťou
- AG Stav MI, s.r.o.Výstavba obytných a neobytných budov
- BRAMA stav s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- BSB INVESTMENTS s.r.o.Výstavba obytných a neobytných budov
- chupanwood s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- CONESTO Rental Services, s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- Csernok Family s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- DaviLion, s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- DOERS s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov