Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Instalis s.r.o.

Instalis s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Hontianska 13, 821 09 Bratislava. IČO firmy je 47311835. Vznikla 9. júla 2013, teda pred 13 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (7112). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 9 054 € a zisk 6 556 €. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 12 589 €, vlastné imanie 12 148 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
47311835
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Hontianska 13, 821 09 Bratislava
Stav
Aktívna

Je firma Instalis s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/90319/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2023805608

    Registrácia §7a.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Instalis s.r.o.
Sídlo
Hontianska 13, 821 09 Bratislava
IČO
47311835
DIČ
2023805608
IČ DPH
SK2023805608
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/90319/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Instalis s.r.o.
IČO
47311835
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Hontianska 13, 821 09 Bratislava
Dátum vzniku
9. júla 2013
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
7112 Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/90319/B
Stav
Aktívna

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy Instalis s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 9 054 € a zisk 6 556 €. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 12 589 €, vlastné imanie 12 148 €.

Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: -1 tis. €'182019: 3 tis. €'192020: -556 €'202021: -232 €'212022: -471 €'222023: -376 €'232024: -564 €'242025: 7 tis. €'257 tis. €
Finančné údaje firmy Instalis s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
20259 054 €6 556 €12 589 €12 148 €441 €
2024—-564 €6 034 €5 593 €441 €
2023—-376 €6 258 €6 157 €101 €
2022—-471 €6 633 €6 532 €101 €
2021—-232 €7 104 €7 003 €101 €
2020—-556 €7 443 €7 235 €208 €
2019—2 662 €8 411 €7 791 €620 €
2018—-1 457 €7 088 €5 129 €1 959 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá Instalis s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

7112 Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 14. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  2. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  3. Počítačové služby
  4. Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  5. Vydavateľská činnosť
  6. Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie
  7. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  8. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  9. Prípravné práce k realizácii stavby
  10. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  11. Reklamné a marketingové služby
  12. Prenájom hnuteľných vecí
  13. Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií
  14. Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických

Štatutárny orgán

  • Ing. Ľubomír CikatricisKonateľ · od 9. júla 2013

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Instalis s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2013. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2013

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Instalis s.r.o.
    • Sídlo: Hontianska 13, 821 09 Bratislava
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Ing. Ľubomír Cikatricis

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/90319/B.

Časté otázky o firme Instalis s.r.o.

Aké je IČO firmy Instalis s.r.o.?

IČO firmy Instalis s.r.o. je 47311835.

Kde sídli firma Instalis s.r.o.?

Sídlo firmy Instalis s.r.o. je Hontianska 13, 821 09 Bratislava.

Čím sa zaoberá Instalis s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (7112). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 14.

Kedy vznikla firma Instalis s.r.o.?

Firma Instalis s.r.o. vznikla 9. júla 2013 a existuje 13 rokov.

Aké je základné imanie firmy Instalis s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Instalis s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Ľubomír Cikatricis (konateľ).

Aké tržby má Instalis s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Instalis s.r.o. tržby 9 054 €.

Je Instalis s.r.o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 6 556 €.

Je Instalis s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. Instalis s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023805608. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je Instalis s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. Instalis s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Instalis s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Instalis s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47311835.

Firmy s podobnou činnosťou