Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ivan Šeľuk

Ivan Šeľuk je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Mierová 1093/38, 064 01 Stará Ľubovňa (okres Stará Ľubovňa). IČO firmy je 43735401. Vznikla 3. septembra 2007, teda pred 19 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné špecializované stavebné práce i. n. (4399). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
43735401
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Mierová 1093/38, 064 01 Stará Ľubovňa
Stav
Aktívna

Je firma Ivan Šeľuk spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Stará Ľubovňa, 710-10196

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK1078657327

    Registrácia §7a.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 20. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ivan Šeľuk
Sídlo
Mierová 1093/38, 064 01 Stará Ľubovňa
IČO
43735401
DIČ
1078657327
IČ DPH
SK1078657327
Zapísaná
Okresný úrad Stará Ľubovňa, 710-10196
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Ivan Šeľuk
IČO
43735401
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Mierová 1093/38, 064 01 Stará Ľubovňa
Okres
Stará Ľubovňa
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
3. septembra 2007
Hlavná činnosť (SK NACE)
4399 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Stará Ľubovňa
Spisová značka / číslo registrácie
710-10196
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Stará Ľubovňa: 9 707. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 6 561. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4399) v Prešovskom kraji: 235. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Ivan Šeľuk

Hlavná činnosť · SK NACE

4399 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.

Štatutárny orgán

  • Ivan ŠeľukPodnikateľ · od 3. septembra 2007

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ivan Šeľuk

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2007. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2007

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ivan Šeľuk
    • Sídlo: Mierová 1093/38, 064 01 Stará Ľubovňa
    • Podnikateľ: Ivan Šeľuk

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Stará Ľubovňa, 710-10196.

Časté otázky o firme Ivan Šeľuk

Aké je IČO firmy Ivan Šeľuk?

IČO firmy Ivan Šeľuk je 43735401.

Kde sídli firma Ivan Šeľuk?

Sídlo firmy Ivan Šeľuk je Mierová 1093/38, 064 01 Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá Ivan Šeľuk?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné špecializované stavebné práce i. n. (4399).

Kedy vznikla firma Ivan Šeľuk?

Firma Ivan Šeľuk vznikla 3. septembra 2007 a existuje 19 rokov.

Kto je štatutárom firmy Ivan Šeľuk?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ivan Šeľuk (podnikateľ).

Je Ivan Šeľuk platiteľom DPH?

Áno. Ivan Šeľuk je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK1078657327. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 20. októbra 2026.

Je Ivan Šeľuk daňovým dlžníkom?

Nie. Ivan Šeľuk nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ivan Šeľuk názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ivan Šeľuk aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 43735401.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou