Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
J&R mk, spol. s r. o.
J&R mk, spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Pribinova 2894, 022 01 Čadca (okres Čadca). IČO firmy je 44317930. Vznikla 7. októbra 2008, teda pred 18 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Základné imanie zapísané v registri je 6 640,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 665 834 € a zisk 7 053 €. Tržby sa medziročne znížili o 71,9 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 879 629 €, vlastné imanie 831 048 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 44317930
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Pribinova 2894, 022 01 Čadca
- Stav
- Aktívna
Je firma J&R mk, spol. s r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Žilina, Sro/50238/L
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2022692199
Registrácia §4, platiteľ od 1. marca 2009.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- J&R mk, spol. s r. o.
- Sídlo
- Pribinova 2894, 022 01 Čadca
- IČO
- 44317930
- DIČ
- 2022692199
- IČ DPH
- SK2022692199
- Zapísaná
- Okresný súd Žilina, Sro/50238/L
Údaje z registra
- Obchodné meno
- J&R mk, spol. s r. o.
- IČO
- 44317930
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Pribinova 2894, 022 01 Čadca
- Okres
- Čadca
- Kraj
- Žilinský kraj
- Dátum vzniku
- 7. októbra 2008
- Základné imanie
- 6 640,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Žilina
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/50238/L
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Čadca: 14 760. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 3 664. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6820) v Žilinskom kraji: 1 366. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy J&R mk, spol. s r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 665 834 € a zisk 7 053 €. Tržby sa medziročne znížili o 71,9 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 879 629 €, vlastné imanie 831 048 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 665 834 € | 7 053 € | 879 629 € | 831 048 € | 48 581 € |
| 2024 | 2 368 833 € | 242 360 € | 1 712 209 € | 823 994 € | 888 215 € |
| 2023 | 413 233 € | 9 453 € | 598 053 € | 581 634 € | 16 419 € |
| 2022 | 866 677 € | 12 464 € | 626 890 € | 572 181 € | 54 709 € |
| 2021 | 1 615 145 € | 150 739 € | 1 158 182 € | 559 717 € | 598 465 € |
| 2020 | 1 725 389 € | 32 789 € | 483 616 € | 408 978 € | 74 638 € |
| 2019 | 528 602 € | 41 239 € | 543 394 € | 376 189 € | 167 205 € |
| 2018 | 600 477 € | 16 155 € | 409 365 € | 334 973 € | 74 392 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá J&R mk, spol. s r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 30. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- zámočníctvo
- oprava cestných motorových vozidiel
- predaj v stánkoch na trhoch
- zváračské a kaličské práce
- prenájom motorových vozidiel
- poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- poskytovanie služieb v rybárstve
- čistenie kanalizačných systémov
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- prípravné práce k realizácii stavby
- čistenie budov a upratovacie práce
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
Zobraziť ďalších 15 predmetov podnikania
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- prenájom strojov a zariadení
- informatívne testovanie, meranie, analýza a kontroly
- prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- administratívne práce
- vnútroštátna nákladná cestná doprava
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- výkon činnosti stavbyvedúceho
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Štatutárny orgán
- Jozef MichalenkoKonateľ · od 7. októbra 2008
- Róbert KantoríkKonateľ · od 7. októbra 2008
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy J&R mk, spol. s r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2008. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2009
- Základné imanie: 6 640,00 €
- Základné imanie:
2008
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: J&R mk, spol. s r. o.
- Sídlo: Pribinova 2894, 022 01 Čadca
- Základné imanie: 200 000 Sk
- Základné imanie:
- Konateľ: Jozef Michalenko
- Konateľ: Róbert Kantorík
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
6 640,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Žilina, Sro/50238/L.
Časté otázky o firme J&R mk, spol. s r. o.
Aké je IČO firmy J&R mk, spol. s r. o.?
IČO firmy J&R mk, spol. s r. o. je 44317930.
Kde sídli firma J&R mk, spol. s r. o.?
Sídlo firmy J&R mk, spol. s r. o. je Pribinova 2894, 022 01 Čadca, okres Čadca, Žilinský kraj.
Čím sa zaoberá J&R mk, spol. s r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 30.
Kedy vznikla firma J&R mk, spol. s r. o.?
Firma J&R mk, spol. s r. o. vznikla 7. októbra 2008 a existuje 18 rokov.
Aké je základné imanie firmy J&R mk, spol. s r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 6 640,00 €.
Kto je štatutárom firmy J&R mk, spol. s r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Jozef Michalenko (konateľ), Róbert Kantorík (konateľ).
Aké tržby má J&R mk, spol. s r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma J&R mk, spol. s r. o. tržby 665 834 €, medziročne menej o 71,9 %.
Je J&R mk, spol. s r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 7 053 €.
Je J&R mk, spol. s r. o. platiteľom DPH?
Áno. J&R mk, spol. s r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022692199, platiteľ od 1. marca 2009. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je J&R mk, spol. s r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. J&R mk, spol. s r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma J&R mk, spol. s r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 2 zmien.
Je firma J&R mk, spol. s r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 44317930.
Ďalšie firmy v Žilinskom kraji
- KIKMONT s.r.o.Raková
- AGRO MJE s. r. o.Trnovo
- Auto Trio Slovakia s.r.o.Liptovský Mikuláš
- elianto s. r. o.Dolný Kubín
- Green Residence Republiky 21, s. r. o.Žilina
- KOBAN architects, s. r. o.Martin
- KONSEZA s. r. o.Žilina
- KSU s.r.o.Žilina
Firmy s podobnou činnosťou
- ADS TÁLE, s.r.o.Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- B4 REALITY, s. r. o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- CITY BUILDING s.r.o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- C.O.O.K. company, s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- ELO Systém s.r.o. KošicePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- EMAJ s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- fokus interiér, s.r.o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- KT Development s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností