Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

JaGuri spol. s r. o.

JaGuri spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Trenčianska 53/27, 018 51 Nová Dubnica (okres Ilava). IČO firmy je 47217782. Vznikla 25. júna 2013, teda pred 13 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (6920). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 14 428 € a zisk 2 684 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 20,3 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 9 821 €, vlastné imanie 8 518 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
47217782
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Trenčianska 53/27, 018 51 Nová Dubnica
Stav
Aktívna

Je firma JaGuri spol. s r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Trenčín, Sro/28383/R

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2023794762

    Registrácia §7a.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
JaGuri spol. s r. o.
Sídlo
Trenčianska 53/27, 018 51 Nová Dubnica
IČO
47217782
DIČ
2023794762
IČ DPH
SK2023794762
Zapísaná
Okresný súd Trenčín, Sro/28383/R
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
JaGuri spol. s r. o.
IČO
47217782
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Trenčianska 53/27, 018 51 Nová Dubnica
Okres
Ilava
Kraj
Trenčiansky kraj
Dátum vzniku
25. júna 2013
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Trenčín
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/28383/R
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Ilava: 8 216. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 2 520. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6920) v Trenčianskom kraji: 1 836. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy JaGuri spol. s r. o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 14 428 € a zisk 2 684 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 20,3 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 9 821 €, vlastné imanie 8 518 €.

Tržby (čistý obrat)
2018: 8 tis. €'182019: 7 tis. €'192020: 11 tis. €'202021: 13 tis. €'212022: 11 tis. €'222023: 10 tis. €'232024: 12 tis. €'242025: 14 tis. €'2514 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: 81 €'182019: 403 €'192020: 873 €'202021: 3 tis. €'212022: -625 €'222023: -1 tis. €'232024: 531 €'242025: 3 tis. €'253 tis. €
Finančné údaje firmy JaGuri spol. s r. o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202514 428 €2 684 €9 821 €8 518 €1 303 €
202411 992 €531 €7 644 €6 504 €1 140 €
20239 944 €-1 137 €6 840 €5 973 €867 €
202211 167 €-625 €10 958 €10 322 €636 €
202113 398 €2 681 €12 077 €10 947 €1 130 €
202010 939 €873 €12 281 €8 266 €4 015 €
20196 812 €403 €7 756 €7 392 €364 €
20188 149 €81 €7 201 €6 989 €212 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá JaGuri spol. s r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 42. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Vedenie účtovníctva
  2. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  3. Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  4. Administratívne služby
  5. Reklamné a marketingové služby
  6. Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  7. Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
  8. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  9. Vydavateľská činnosť
  10. Počítačové služby
  11. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  12. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  13. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  14. Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
  15. Čistiace a upratovacie služby
Zobraziť ďalších 27 predmetov podnikania
  1. Poskytovanie sociálnych služieb
  2. Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb
  3. Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  4. Textilná výroba
  5. Oprava odevov, textilu a bytového textilu
  6. Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  7. Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva
  8. Výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku
  9. Výroba výrobkov z papiera
  10. Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
  11. Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  12. Výroba sviečok
  13. Keramická výroba
  14. Výroba hračiek a hier
  15. Výroba bižutérie a suvenírov
  16. Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  17. Prieskum trhu a verejnej mienky
  18. Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
  19. Fotografické služby
  20. Prenájom hnuteľných vecí
  21. Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  22. Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
  23. Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
  24. Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  25. Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  26. Výroba nápojov
  27. Spracovanie a úprava čaju a kávy

Štatutárny orgán

  • Mgr. Jana GuričanováKonateľ · od 25. júna 2013

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy JaGuri spol. s r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2013. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2013

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: JaGuri spol. s r. o.
    • Sídlo: Trenčianska 53/27, 018 51 Nová Dubnica
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Mgr. Jana Guričanová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Trenčín, Sro/28383/R.

Časté otázky o firme JaGuri spol. s r. o.

Aké je IČO firmy JaGuri spol. s r. o.?

IČO firmy JaGuri spol. s r. o. je 47217782.

Kde sídli firma JaGuri spol. s r. o.?

Sídlo firmy JaGuri spol. s r. o. je Trenčianska 53/27, 018 51 Nová Dubnica, okres Ilava, Trenčiansky kraj.

Čím sa zaoberá JaGuri spol. s r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (6920). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 42.

Kedy vznikla firma JaGuri spol. s r. o.?

Firma JaGuri spol. s r. o. vznikla 25. júna 2013 a existuje 13 rokov.

Aké je základné imanie firmy JaGuri spol. s r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy JaGuri spol. s r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Mgr. Jana Guričanová (konateľ).

Aké tržby má JaGuri spol. s r. o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma JaGuri spol. s r. o. tržby 14 428 €, medziročne viac o 20,3 %.

Je JaGuri spol. s r. o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 2 684 €.

Je JaGuri spol. s r. o. platiteľom DPH?

Áno. JaGuri spol. s r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023794762. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je JaGuri spol. s r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. JaGuri spol. s r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma JaGuri spol. s r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma JaGuri spol. s r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47217782.

Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou