Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Jakub Ganaj

Jakub Ganaj je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Banské 113, 094 12 Banské (okres Vranov nad Topľou). IČO firmy je 54816327. Vznikla 8. augusta 2022, teda pred 4 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
54816327
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Banské 113, 094 12 Banské
Stav
Aktívna

Je firma Jakub Ganaj spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Vranov nad Topľou, 790-21391

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Jakub Ganaj
Sídlo
Banské 113, 094 12 Banské
IČO
54816327
Zapísaná
Okresný úrad Vranov nad Topľou, 790-21391
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Jakub Ganaj
IČO
54816327
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Banské 113, 094 12 Banské
Okres
Vranov nad Topľou
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
8. augusta 2022
Hlavná činnosť (SK NACE)
2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Vranov nad Topľou
Spisová značka / číslo registrácie
790-21391
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Vranov nad Topľou: 10 060. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 6 275. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2599) v Prešovskom kraji: 3 905. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Jakub Ganaj

Hlavná činnosť · SK NACE

2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Štatutárny orgán

  • Jakub GanajPodnikateľ · od 8. augusta 2022

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Jakub Ganaj

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2022. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2022

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Jakub Ganaj
    • Sídlo: 113, 094 12 Banské
    • Podnikateľ: Jakub Ganaj

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Vranov nad Topľou, 790-21391.

Časté otázky o firme Jakub Ganaj

Aké je IČO firmy Jakub Ganaj?

IČO firmy Jakub Ganaj je 54816327.

Kde sídli firma Jakub Ganaj?

Sídlo firmy Jakub Ganaj je Banské 113, 094 12 Banské, okres Vranov nad Topľou, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá Jakub Ganaj?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599).

Kedy vznikla firma Jakub Ganaj?

Firma Jakub Ganaj vznikla 8. augusta 2022 a existuje 4 roky.

Kto je štatutárom firmy Jakub Ganaj?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Jakub Ganaj (podnikateľ).

Je Jakub Ganaj platiteľom DPH?

Nie. Jakub Ganaj nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Jakub Ganaj daňovým dlžníkom?

Nie. Jakub Ganaj nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Jakub Ganaj názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Jakub Ganaj aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54816327.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou