Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Ján Marák
Ján Marák je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Podolie 403, 916 22 Podolie (okres Nové Mesto nad Váhom). IČO firmy je 41379179. Vznikla 1. februára 2005, teda pred 21 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: zemné práce (4312). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 41379179
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Podolie 403, 916 22 Podolie
- Stav
- Aktívna
Je firma Ján Marák spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Nové Mesto nad Váhom, 320-9722
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Áno — 9 805,70 €
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Ján Marák
- Sídlo
- Podolie 403, 916 22 Podolie
- IČO
- 41379179
- Zapísaná
- Okresný úrad Nové Mesto nad Váhom, 320-9722
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Ján Marák
- IČO
- 41379179
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Podolie 403, 916 22 Podolie
- Okres
- Nové Mesto nad Váhom
- Kraj
- Trenčiansky kraj
- Dátum vzniku
- 1. februára 2005
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4312 Zemné práce
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Nové Mesto nad Váhom
- Spisová značka / číslo registrácie
- 320-9722
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Nové Mesto nad Váhom: 11 013. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 6 613. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4312) v Trenčianskom kraji: 4 923. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Ján Marák
Hlavná činnosť · SK NACE
4312 Zemné práce
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 7. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Prípravné práce pre stavbu, demolačné, búracie a výkopové práce
- Betonárske, šalovacie práce
- Omietkárske a lešenárske práce
- Maliarske a natieračské práce
- Výroba a kladenie zámkovej dlažby
- Jednoduchá mechanická montáž na zákazku
- Vedenie cudzieho motorového vozidla
Štatutárny orgán
- Ján MarákPodnikateľ · od 1. februára 2005
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Ján Marák
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2005. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2005
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Ján Marák
- Sídlo: 403, 916 22 Podolie
- Podnikateľ: Ján Marák
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Nové Mesto nad Váhom, 320-9722.
Časté otázky o firme Ján Marák
Aké je IČO firmy Ján Marák?
IČO firmy Ján Marák je 41379179.
Kde sídli firma Ján Marák?
Sídlo firmy Ján Marák je Podolie 403, 916 22 Podolie, okres Nové Mesto nad Váhom, Trenčiansky kraj.
Čím sa zaoberá Ján Marák?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je zemné práce (4312). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 7.
Kedy vznikla firma Ján Marák?
Firma Ján Marák vznikla 1. februára 2005 a existuje 21 rokov.
Kto je štatutárom firmy Ján Marák?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ján Marák (podnikateľ).
Je Ján Marák platiteľom DPH?
Nie. Ján Marák nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Ján Marák daňovým dlžníkom?
V zozname daňových dlžníkov Finančnej správy je uvedený nedoplatok 9 805,70 € (zoznam k 30. septembra 2026).
Menila firma Ján Marák názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Ján Marák aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 41379179.
Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji
- 01523 s. r. o.Prievidza
- 100REAL, s. r. o.Tužina
- 100 rokov Gymnázia v PrievidziPrievidza
- 100ry s.r.o.Považská Bystrica
- 103 amigos, s. r. o.Bánovce nad Bebravou
- 10 b. j. Karpatská ul. 60, TrenčínTrenčín
- 10 b. j. Karpatská ul. 62, Trenčín "v likvidácii"Trenčín
- 10k Holding s. r. o.Trenčín
Firmy s podobnou činnosťou
- 000 s. r. o.Zemné práce
- 04 J-J s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 1000 MAJSTER s. r. o.Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
- 101 SK s. r. o.Zemné práce
- 103 Real Estate, s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 123 AZ s. r. o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 123 SERVIS s. r. o.Zemné práce
- 123 stav s.r.o.Inštalácia izolácie