Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava

Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava je slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona so sídlom Gen. Svobodu 700/25, Svidník (okres Svidník). IČO firmy je 33109923. Vznikla 27. júna 2013, teda pred 13 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: nákladná cestná doprava (4941). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
33109923
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Gen. Svobodu 700/25, Svidník
Stav
Aktívna

Je firma Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    OÚ CD a PK Prešov, OU-PO-OCDPK-2023/027564_28000037119

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava
Sídlo
Gen. Svobodu 700/25, Svidník
IČO
33109923
Zapísaná
OÚ CD a PK Prešov, OU-PO-OCDPK-2023/027564_28000037119
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava
IČO
33109923
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Gen. Svobodu 700/25, Svidník
Okres
Svidník
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
27. júna 2013
Hlavná činnosť (SK NACE)
4941 Nákladná cestná doprava
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Register prevádzkovateľov cestnej dopravy
Registrový súd / úrad
OÚ CD a PK Prešov
Spisová značka / číslo registrácie
OU-PO-OCDPK-2023/027564_28000037119
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Svidník: 5 445. Z nich s právnou formou slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona: 216. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4941) v Prešovskom kraji: 1 684. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 33109923.

Čím sa zaoberá Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava

Hlavná činnosť · SK NACE

4941 Nákladná cestná doprava

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Nákladná cestná doprava

Štatutárny orgán

  • Jaroslav HaninčikPodnikateľ · od 27. júna 2013

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2013. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2013

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava
    • Podnikateľ: Jaroslav Haninčik
  2. 1800

    • Sídlo: Gen. Svobodu 700/25, Svidník

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: OÚ CD a PK Prešov, OU-PO-OCDPK-2023/027564_28000037119.

Časté otázky o firme Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava

Aké je IČO firmy Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava?

IČO firmy Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava je 33109923.

Kde sídli firma Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava?

Sídlo firmy Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava je Gen. Svobodu 700/25, Svidník, okres Svidník, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je nákladná cestná doprava (4941). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava?

Firma Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava vznikla 27. júna 2013 a existuje 13 rokov.

Kto je štatutárom firmy Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Jaroslav Haninčik (podnikateľ).

Je Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava platiteľom DPH?

Nie. Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava daňovým dlžníkom?

Nie. Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Jaroslav Haninčik EUROTRANS - súkromná doprava aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 33109923.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou