Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Jaroslav Piecka

Jaroslav Piecka je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Sielnica 295, 962 31 Sielnica (okres Zvolen). IČO firmy je 40241840. Vznikla 8. októbra 2002, teda pred 24 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: elektrická inštalácia (4321). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
40241840
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Sielnica 295, 962 31 Sielnica
Stav
Aktívna

Je firma Jaroslav Piecka spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Zvolen, 611-11238

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Jaroslav Piecka
Sídlo
Sielnica 295, 962 31 Sielnica
IČO
40241840
Zapísaná
Okresný úrad Zvolen, 611-11238
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Jaroslav Piecka
IČO
40241840
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Sielnica 295, 962 31 Sielnica
Okres
Zvolen
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
8. októbra 2002
Hlavná činnosť (SK NACE)
4321 Elektrická inštalácia
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Zvolen
Spisová značka / číslo registrácie
611-11238
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Zvolen: 11 364. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 4 885. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4321) v Banskobystrickom kraji: 1 125. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Jaroslav Piecka

Hlavná činnosť · SK NACE

4321 Elektrická inštalácia

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 5. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov a elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť
  2. Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie
  3. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  4. Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  5. Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností

Štatutárny orgán

  • Jaroslav PieckaPodnikateľ · od 8. októbra 2002

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Jaroslav Piecka

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2002. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2002

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Jaroslav Piecka
    • Sídlo: 295, 962 31 Sielnica
    • Podnikateľ: Jaroslav Piecka

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Zvolen, 611-11238.

Časté otázky o firme Jaroslav Piecka

Aké je IČO firmy Jaroslav Piecka?

IČO firmy Jaroslav Piecka je 40241840.

Kde sídli firma Jaroslav Piecka?

Sídlo firmy Jaroslav Piecka je Sielnica 295, 962 31 Sielnica, okres Zvolen, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá Jaroslav Piecka?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je elektrická inštalácia (4321). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 5.

Kedy vznikla firma Jaroslav Piecka?

Firma Jaroslav Piecka vznikla 8. októbra 2002 a existuje 24 rokov.

Kto je štatutárom firmy Jaroslav Piecka?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Jaroslav Piecka (podnikateľ).

Je Jaroslav Piecka platiteľom DPH?

Nie. Jaroslav Piecka nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Jaroslav Piecka daňovým dlžníkom?

Nie. Jaroslav Piecka nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Jaroslav Piecka názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Jaroslav Piecka aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 40241840.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou