Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Jim Lakatoš
Jim Lakatoš je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Kozárovce 587, 935 22 Kozárovce (okres Levice). IČO firmy je 53263201. Vznikla 24. augusta 2020, teda pred 6 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (7112). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 53263201
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Kozárovce 587, 935 22 Kozárovce
- Stav
- Aktívna
Je firma Jim Lakatoš spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Levice, 420-34516
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Jim Lakatoš
- Sídlo
- Kozárovce 587, 935 22 Kozárovce
- IČO
- 53263201
- Zapísaná
- Okresný úrad Levice, 420-34516
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Jim Lakatoš
- IČO
- 53263201
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Kozárovce 587, 935 22 Kozárovce
- Okres
- Levice
- Kraj
- Nitriansky kraj
- Dátum vzniku
- 24. augusta 2020
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 7112 Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Levice
- Spisová značka / číslo registrácie
- 420-34516
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Levice: 16 528. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 9 021. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7112) v Nitrianskom kraji: 1 850. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 53263201.
Čím sa zaoberá Jim Lakatoš
Hlavná činnosť · SK NACE
7112 Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
Štatutárny orgán
- Jim LakatošPodnikateľ · od 24. augusta 2020
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Jim Lakatoš
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2020. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2020
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Jim Lakatoš
- Sídlo: 587, 935 22 Kozárovce
- Podnikateľ: Jim Lakatoš
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Levice, 420-34516.
Časté otázky o firme Jim Lakatoš
Aké je IČO firmy Jim Lakatoš?
IČO firmy Jim Lakatoš je 53263201.
Kde sídli firma Jim Lakatoš?
Sídlo firmy Jim Lakatoš je Kozárovce 587, 935 22 Kozárovce, okres Levice, Nitriansky kraj.
Čím sa zaoberá Jim Lakatoš?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (7112). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma Jim Lakatoš?
Firma Jim Lakatoš vznikla 24. augusta 2020 a existuje 6 rokov.
Kto je štatutárom firmy Jim Lakatoš?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Jim Lakatoš (podnikateľ).
Je Jim Lakatoš platiteľom DPH?
Nie. Jim Lakatoš nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Jim Lakatoš daňovým dlžníkom?
Nie. Jim Lakatoš nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Jim Lakatoš názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Jim Lakatoš aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53263201.
Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji
- €GOLD s. r. o.Šaľa
- 00 s. r. o.Nitra
- 0112358 Equity s. r. o.Nitra
- 1000 Peaks s. r. o.Kolárovo
- 1001 0100 s.r.o.Nitra
- 100matolog, s.r.o.Nitra
- 100 s.r.o.Nitra
- 107, s.r.o.Trávnica
Firmy s podobnou činnosťou
- 0711 s.r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- 18rooms, s.r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- 1. DTS, s. r. o.Technické testovanie a analýzy
- 1. Pozemkové centrum, s. r. o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- 2021 s.r.o.Architektonické činnosti
- 23, s.r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- 2ajja s. r. o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- 2ak s.r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo