Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Jobhunter QS s. r. o.
Jobhunter QS s. r. o. je nešpecifikovaná právna forma so sídlom Stupava (okres Malacky). IČO firmy je 52533280. Vznikla 31. januára 2020, teda pred 6 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania (7810). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 52533280
- Právna forma
- Nešpecifikovaná právna forma
- Sídlo
- Stupava
- Stav
- Aktívna
Je firma Jobhunter QS s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava, 1000000016264494
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2121053088
Registrácia §4, platiteľ od 29. januára 2020.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Jobhunter QS s. r. o.
- Sídlo
- Stupava
- IČO
- 52533280
- DIČ
- 2121053088
- IČ DPH
- SK2121053088
- Zapísaná
- Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava, 1000000016264494
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Jobhunter QS s. r. o.
- IČO
- 52533280
- Právna forma
- Nešpecifikovaná právna forma
- Sídlo
- Stupava
- Okres
- Malacky
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 31. januára 2020
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 7810 Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Register agentúr dočasného zamestnávania
- Registrový súd / úrad
- Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava
- Spisová značka / číslo registrácie
- 1000000016264494
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Malacky: 14 895. Z nich s právnou formou nešpecifikovaná právna forma: 9. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7810) v Bratislavskom kraji: 229. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 52533280.
Čím sa zaoberá Jobhunter QS s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
7810 Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Agentúra dočasného zamestnávania
História firmy Jobhunter QS s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2020. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2020
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Sídlo: Stupava
2019
- Obchodné meno: Jobhunter QS s. r. o.
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava, 1000000016264494.
Časté otázky o firme Jobhunter QS s. r. o.
Aké je IČO firmy Jobhunter QS s. r. o.?
IČO firmy Jobhunter QS s. r. o. je 52533280.
Kde sídli firma Jobhunter QS s. r. o.?
Sídlo firmy Jobhunter QS s. r. o. je Stupava, okres Malacky, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá Jobhunter QS s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania (7810). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma Jobhunter QS s. r. o.?
Firma Jobhunter QS s. r. o. vznikla 31. januára 2020 a existuje 6 rokov.
Je Jobhunter QS s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. Jobhunter QS s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121053088, platiteľ od 29. januára 2020. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je Jobhunter QS s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. Jobhunter QS s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Jobhunter QS s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo.
Je firma Jobhunter QS s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52533280.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- 0000 s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka
- 000 consulting, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 001 bratislava-reality, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 005, s.r.o.Chorvátsky Grob
- 009 Partners s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 0100 Conferences, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 0100 SPV III. s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 0100 SPV II. s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Firmy s podobnou činnosťou
- 1.PRACOVNÁ, s.r.o.Činnosti agentúr dočasného zamestnávania a ostatné poskytovanie ľudských zdrojov
- 2B Agency s.r.o.Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania
- 3M Business s. r. o.Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania
- 4MS&Servis s.r.o.Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania
- 4 the people s. r. o.Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania
- 5M servis, s.r.o.Činnosti agentúr dočasného zamestnávania a ostatné poskytovanie ľudských zdrojov
- 91 AGENCY s. r. o.Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania
- 91 s.r.o.Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania