Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Jovana Mladenovski
Jovana Mladenovski je slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona so sídlom Revolučná štvrť 969/29, 924 01 Galanta (okres Galanta). IČO firmy je 55309143. Vznikla 6. februára 2024, teda pred 2 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 55309143
- Právna forma
- Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
- Sídlo
- Revolučná štvrť 969/29, 924 01 Galanta
- Stav
- Bez záznamu
Je firma Jovana Mladenovski spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Bez záznamu
Národná banka Slovenska, 277949
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Jovana Mladenovski
- Sídlo
- Revolučná štvrť 969/29, 924 01 Galanta
- IČO
- 55309143
- Zapísaná
- Národná banka Slovenska, 277949
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Jovana Mladenovski
- IČO
- 55309143
- Právna forma
- Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
- Sídlo
- Revolučná štvrť 969/29, 924 01 Galanta
- Okres
- Galanta
- Kraj
- Trnavský kraj
- Dátum vzniku
- 6. februára 2024
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Register finančných agentov a finančných poradcov
- Registrový súd / úrad
- Národná banka Slovenska
- Spisová značka / číslo registrácie
- 277949
- Stav
- Bez záznamu
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Galanta: 16 785. Z nich s právnou formou slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona: 621. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8299) v Trnavskom kraji: 4 497. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 55309143.
Čím sa zaoberá Jovana Mladenovski
Hlavná činnosť · SK NACE
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- finančné sprostredkovanie / poradenstvo
Štatutárny orgán
- Jovana MladenovskiPodnikateľ · od 6. februára 2024
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Jovana Mladenovski
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2024. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2024
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Jovana Mladenovski
- Sídlo: Revolučná štvrť 969/29, 924 01 Galanta
- Podnikateľ: Jovana Mladenovski
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Bez záznamu
V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu.
Registrový súd / úrad: Národná banka Slovenska, 277949.
Časté otázky o firme Jovana Mladenovski
Aké je IČO firmy Jovana Mladenovski?
IČO firmy Jovana Mladenovski je 55309143.
Kde sídli firma Jovana Mladenovski?
Sídlo firmy Jovana Mladenovski je Revolučná štvrť 969/29, 924 01 Galanta, okres Galanta, Trnavský kraj.
Čím sa zaoberá Jovana Mladenovski?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma Jovana Mladenovski?
Firma Jovana Mladenovski vznikla 6. februára 2024 a existuje 2 roky.
Kto je štatutárom firmy Jovana Mladenovski?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Jovana Mladenovski (podnikateľ).
Je Jovana Mladenovski platiteľom DPH?
Nie. Jovana Mladenovski nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je Jovana Mladenovski daňovým dlžníkom?
Nie. Jovana Mladenovski nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Jovana Mladenovski názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Jovana Mladenovski aktívna?
V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 55309143.
Ďalšie firmy v Trnavskom kraji
- 010 s. r. o.Matúškovo
- 01 Auth, s.r.o.Holíč
- 01 Go, s. r. o.Holíč
- 01 Marketing House s.r.o.Skalica
- 01 People s.r.o.Holíč
- 045 s. r. o.Trnava
- 04 J-J s.r.o.Kopčany
- 1000 realít +, s.r.o.Trnava
Firmy s podobnou činnosťou
- 005, s.r.o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 00 s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 01523 s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 01 Auth, s.r.o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 01 group s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 0 1 Lab s.r.o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 045 s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 099 s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.