Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Jozef Kubove

Jozef Kubove je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Tehelná 316/33, 976 97 Nemecká (okres Brezno). IČO firmy je 35311436. Vznikla 1. augusta 1998, teda pred 28 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: nákladná cestná doprava (4941). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
35311436
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Tehelná 316/33, 976 97 Nemecká
Stav
Aktívna

Je firma Jozef Kubove spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Brezno, 603-5120

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK1020056488

    Registrácia §4, platiteľ od 24. apríla 2002.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Jozef Kubove
Sídlo
Tehelná 316/33, 976 97 Nemecká
IČO
35311436
DIČ
1020056488
IČ DPH
SK1020056488
Zapísaná
Okresný úrad Brezno, 603-5120
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Jozef Kubove
IČO
35311436
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Tehelná 316/33, 976 97 Nemecká
Okres
Brezno
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
1. augusta 1998
Hlavná činnosť (SK NACE)
4941 Nákladná cestná doprava
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Zamestnávatelia
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Brezno
Spisová značka / číslo registrácie
603-5120
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Brezno: 8 024. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 4 327. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4941) v Banskobystrickom kraji: 1 439. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 35311436.

Čím sa zaoberá Jozef Kubove

Hlavná činnosť · SK NACE

4941 Nákladná cestná doprava

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 2. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Maloobchod - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností
  2. Veľkoobchod - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností

Štatutárny orgán

  • Jozef KubovePodnikateľ · od 1. augusta 1998

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Jozef Kubove

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1998. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2010

    • Zmena sídla: Tehelná 316/33, 976 97 Nemecká
  2. 1998

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Jozef Kubove
    • Sídlo: Mlynská 202, 976 75 Jasenie
    • Podnikateľ: Jozef Kubove

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Brezno, 603-5120.

Časté otázky o firme Jozef Kubove

Aké je IČO firmy Jozef Kubove?

IČO firmy Jozef Kubove je 35311436.

Kde sídli firma Jozef Kubove?

Sídlo firmy Jozef Kubove je Tehelná 316/33, 976 97 Nemecká, okres Brezno, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá Jozef Kubove?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je nákladná cestná doprava (4941). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 2.

Kedy vznikla firma Jozef Kubove?

Firma Jozef Kubove vznikla 1. augusta 1998 a existuje 28 rokov.

Kto je štatutárom firmy Jozef Kubove?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Jozef Kubove (podnikateľ).

Je Jozef Kubove platiteľom DPH?

Áno. Jozef Kubove je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK1020056488, platiteľ od 24. apríla 2002. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Jozef Kubove daňovým dlžníkom?

Nie. Jozef Kubove nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Jozef Kubove názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 22. marca 2010. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Jozef Kubove aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 35311436.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou