Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Jozef Moravec

Jozef Moravec je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Pod 100 Lipami 424/19, 086 33 Zborov (okres Bardejov). IČO firmy je 45900663. Vznikla 15. októbra 2010, teda pred 16 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: generálne čistenie budov (8121). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
45900663
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Pod 100 Lipami 424/19, 086 33 Zborov
Stav
Aktívna

Je firma Jozef Moravec spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Bardejov, 760-15452

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 20. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Jozef Moravec
Sídlo
Pod 100 Lipami 424/19, 086 33 Zborov
IČO
45900663
Zapísaná
Okresný úrad Bardejov, 760-15452
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Jozef Moravec
IČO
45900663
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Pod 100 Lipami 424/19, 086 33 Zborov
Okres
Bardejov
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
15. októbra 2010
Hlavná činnosť (SK NACE)
8121 Generálne čistenie budov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Bardejov
Spisová značka / číslo registrácie
760-15452
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bardejov: 11 733. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 6 549. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8121) v Prešovskom kraji: 1 394. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Jozef Moravec

Hlavná činnosť · SK NACE

8121 Generálne čistenie budov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Čistiace a upratovacie služby
  2. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  3. Prípravné práce k realizácii stavby

Štatutárny orgán

  • Jozef MoravecPodnikateľ · od 15. októbra 2010

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Jozef Moravec

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2010. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2010

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Jozef Moravec
    • Sídlo: Pod 100 Lipami 424/19, 086 33 Zborov
    • Podnikateľ: Jozef Moravec

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Bardejov, 760-15452.

Časté otázky o firme Jozef Moravec

Aké je IČO firmy Jozef Moravec?

IČO firmy Jozef Moravec je 45900663.

Kde sídli firma Jozef Moravec?

Sídlo firmy Jozef Moravec je Pod 100 Lipami 424/19, 086 33 Zborov, okres Bardejov, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá Jozef Moravec?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je generálne čistenie budov (8121). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.

Kedy vznikla firma Jozef Moravec?

Firma Jozef Moravec vznikla 15. októbra 2010 a existuje 16 rokov.

Kto je štatutárom firmy Jozef Moravec?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Jozef Moravec (podnikateľ).

Je Jozef Moravec platiteľom DPH?

Nie. Jozef Moravec nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 20. októbra 2026.

Je Jozef Moravec daňovým dlžníkom?

Nie. Jozef Moravec nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Jozef Moravec názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Jozef Moravec aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 45900663.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou